2737
2734
من حدوداً 5 هفتمه و هفته پیش آز خون دادم الان جوابشو گرفتم کم خونی شدید دارم تا قبل آزمایش قرص آهن میخوردم ولی بعد دکتر گفت فعلاً نخور تا جواب آزمایشت بیاد الان میترسم که خدای نکرده این کم خونیم واینکه تو این یک هفته قرص آهن نخوردم رو جنین تاثیر داشته باشه خواهشاً اگه میدونید راهنمایی کنید خیلی نگرانم
مـــن کسانی را می شــناسم که با صـــدای بلند دعــــا میخوانند امـــا دستشان به ستـــاره ای نمی رسد امــا کسانی هستند که بی دعـــــا با خــــدا دست می دهـــند..
یعنی هیچکس نمی دونه؟
مـــن کسانی را می شــناسم که با صـــدای بلند دعــــا میخوانند امـــا دستشان به ستـــاره ای نمی رسد امــا کسانی هستند که بی دعـــــا با خــــدا دست می دهـــند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرسی بچه ها

بخدا از عصر دارم دیوونه میشم از ترس

آخه هنوز بارداریمو به مامانم نگفتم اگه اون می دونست یه کم شاید استرسم کمتر میشد
2738
دکترا هیچی حالیشون نباشه حالیشونه که قرص آهنو بخوری یا نه؟ کم بخوری یا زیاد. به دکترت اعتماد کن .
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نفس جون آخه مامانم ازم دوره و فعلاً نمی تونه بیاد پیشم گفتم تا صدای قلبش رو نشنیدیم به کسی نگیم

ممنون مانی شنتیا
2706