2733
2734
عنوان

بالاخره این ترم دانشگاه حضوریه یا نههه؟😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 28 پست
دلتون خوشه ها  خارج ک جشن تمومی گرفته بودن باز دارن همه جارو میبندن مگه اینکه امثال منِ دانشج ...

دلم خوش نیست 

طبق صحبتی که رییس دانشگاهمون داشت اعلام کردم، البته اون با قطعیت تمام گفت بازه 

من با شک گفتم 

بعدم شما وافعا فکر میکنی اگه باز کنن کسی نمیره؟ دیدم که بچه‌ها از الان داشتن واسه خوابگاه سوال میپرسیدن!

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
تو کانالا گفتن ک احتمال زیاد حضوری ولی منم میگم با این کرونا بعید میدونم وا شه فازشون چیه که میگن حض ...

اخه دانشگاه آزاد شاید باز بشه بیشتر دانشجو ها نیازی به خوابگاه ندارن بومی هستن 

اما دولتی ها بعید میدونم با این وضعیت خوابگاه برن بمونن وضعیت بدتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم خوش نیست  طبق صحبتی که رییس دانشگاهمون داشت اعلام کردم، البته اون با قطعیت تمام گفت بازه&n ...

میدونم خودمون دانشجو داریم همین الانم بگن برو میره

بخدا وضع خرابه نکنید با خودتون

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙
2731
جدی؟؟ آخه میگن اوضاع کرنا وخیمه که!

همه جا آبی بود چی شد

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
دلتون خوشه ها  خارج ک جشن تمومی گرفته بودن باز دارن همه جارو میبندن مگه اینکه امثال منِ دانشج ...

درسته دوس داریم بریم ولی باورکن رو هوا مبتلا میشیم

هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه...
2738

خواهرم من پسرم،خداکنه نباشه 

والله،به حق علی آل علی،چقدر هم ازته دل دعا کردم

صبح تاشب سرکارم،یه ۲۴دیگه دارم پاسش کنم راحت شم..

در درون هر انسانی که میشناسید،انسانی هست که نمیشناسید..https://harfeto.timefriend.net/16435418775983
الان بعضی شهرا زرد ونارنجی شدن اما هنوز قرمز نداریم

پس پیک جدید در راهه

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤