2726

یکی منو از بلاتکلیفی دربیاره😐 ی بار میگن حضوریه ی بار میگن نه😐 رفتم کلی لباس خریدم ب مناسبت بازگشایی😂😂😂😂😐

پس چرا مدارس رو باز کردن اما داشنگاهارو نه

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

99٪ حضوریه

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
2728
پس چرا مدارس رو باز کردن اما داشنگاهارو نه

چون مدارس بومی همون شهرن اما دانشگاه رو باید از شهرای مختلف بیان

🌼🥺 توروخدا واسه شاغل شدنم و سر کار رفتنم و ازدواج با عشقم صلوات بفرست مهربون 💚✨                                           اگر اونقدر شجاع بودی که شروع کردی، و اونقدر قوی هستی که داری ادامه میدی، پس حتماً اونقدر لیاقت داری که به خواسته ات، یا حتی به بهتر از اون برسی!   (متعهد❤️👩‍❤️‍👨)                  
جدی؟؟ آخه میگن اوضاع کرنا وخیمه که!

خیلی جاها اعلام کردن حضوریه

اره ولی دوستم میگه ب خاطر کرونا باز نمیکنن همش در حد حرف😐

🤷

99٪ حضوریه

دلتون خوشه ها 

خارج ک جشن تمومی گرفته بودن باز دارن همه جارو میبندن

مگه اینکه امثال منِ دانشجو مغز خر خورده باشیم بلانسبت ک بریم

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙
الان ک میگن وارد موج شیشم شد بعید میدونم حضوری باشه  البته من دانشجو نیستم باز  داخل کانا ...

تو کانالا گفتن ک احتمال زیاد حضوری ولی منم میگم با این کرونا بعید میدونم وا شه فازشون چیه که میگن حضوری آخه

2706