2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

بیخیال توروخدا انقدر درگیر نباش 

من خودم خیلی درگیر اینام ایلومینای و فرامانسوی و...خیلی اطلاعات  دارم و..

ولی پیشنهاد میکنم خیلی درگیر نباشی چون بیشتر حالت بهم میخوره از این دنیا

بیخیال توروخدا انقدر درگیر نباش  من خودم خیلی درگیر اینام ایلومینای و فرامانسوی و...خیلی اط ...

شما که اطلاعات زیاده تو اطلاعاتت درمورد دین ب نتیجه ای نرسیدی؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
بیخیال توروخدا انقدر درگیر نباش  من خودم خیلی درگیر اینام ایلومینای و فرامانسوی و...خیلی اط ...

این اسم هایی که میگی موجودات عجیب غریبی نیستن فقط یه گروه هایی از سیاستمداران ثروتمندان هستند که قیمت هارو و یه سری اتفاقات مهم تو جهان رو رقم میزنن به نفع خودشون و چشم سوم به معنی این نیست که شما با ارواح یا چیزی در ارتباط هستید نه چشم سوم یعنیبه زندگی از دید دیگه ای نگاه میکنید و متوجه بعضی حقاقیق میشید که باعث میشه شمارو به سمت مسیری سوق بده که از منیت خودتون بگذرید و به سمت کامل بودن پیش برید و در اون زمانه‌که شما کاملا جدا میشید از اسارت ذهن و حقایقرو میفهمید 

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
چشم سوم ینی ارتباط با اجنه ینی موکل داشتن بصیرت و اینا چیه

تو اینترنت سرچ کردم یچیزای دیگه نوشته بود که میتونید توراه درست استفاده کنید و فلان نوشته بود باید راهشو با دقت انجام بدید تا درست باز کنید

خدایا مراقب آدمهای خوب زندگیم باش...
2706