2737
2734

چقدر اذیت میشم چقدر طول می‌کشه خیلی سوال دارم اینکه چیکار کنم بچمو بتونم بگیرم تازه فردا می‌خوام وکیل بگیرم تو رو خدا راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچت چندسالشه

من توی مراحل طلاقم

دختر تا 7سالگی با توعه

از 7 الی 9 سالگی با پدرشه

بعدش خودش تصمیم میگیره

من قلبم خیلی شکسته خیلی تنهام جز شما نی نی سایتیا کسیو ندارم میشه دعام کنید؟!دارم سقوط میکنم  
2728

من وکیل نیستم ولی ده تا وکیل اطلاعات دارم

اگه شوهرت اعتیاد داشنه باشه بچرو میتونی بگیری

اگه سالم باشه نمیتونی شرعا قانونن بچه مال پدره فقط توافقی میتونی بچرو ازش بگیری تمام اصلا هم خودتو اذبت نکن هیچ راهی غیر توافق جواب نمیده

پسره ۴سالشه تورو خدا چقدر اذیت میشی خیلی خرج داره 

برای اینکه مهربه اتو بزاری اجرا یه میلیون بزار کنار

نفقه ات هم میزاری اجرا اونم 120تومن شکایتشه

دادخاست طلاق هم 300تومن

خودت بازم کرایه ماشینو خرج های متفرقه ارو حساب کن

من قلبم خیلی شکسته خیلی تنهام جز شما نی نی سایتیا کسیو ندارم میشه دعام کنید؟!دارم سقوط میکنم  
2738
اول دادخواست باید .بدی برای مهریه و نفقه .دوم بچه هات چندسالشونه علت طلاق؟

پسرم ۴سالشه ،شکاکه دست بزن داشت الان گذاشته کنار عصبی گیر میده کلا به همه‌چیز شک داره دیگه نمیتونم ،لطفا اگه اطلاعاتی داری که کمکم می‌کنه بگو عزیزم 

من وکیل نیستم ولی ده تا وکیل اطلاعات دارم اگه شوهرت اعتیاد داشنه باشه بچرو میتونی بگیری اگه سالم ب ...

من خونه و ماشین ب اسم خودمه دراصل پدرم خریده

دیشب دیگ شوهرمو انداختم از خونه بیرون کلیدای خونه رو گرفتم قفلم عوض کردم لباساشم پرت کردم از پنجره بیروت

مهریه گزاشتم اجرا 

فقط اینکه برم دادگاه بگم خونه نمیاد و نفقه نمیده و اصلا نمیبینمش جواب میده؟وای طلاق میخام فقط

معتاد نیس

خیانت کرده بود بچه ننه اس دست بزن داره نامه پزشک قانونی دارم

من تو دادگاه یه مدت کار کردم

وای تورو خدا کمکم کن خیلی استرس دارم شوهرم از اون آدم است که همه جا عصبیه همه میدونن اخلاق ندارم حتی همسایه ها ،۹ ساله دارم زندگی میکنم باهاش دیگه دیوونه شدم هزارتا مریضی اومده سراغم‌ از استرس دیگه نمیتونم ادامه بدم از جونم بیشتر نیست که 

2706