2726
عنوان

بچه ها کمکم کنید برم بیرون

337 بازدید | 31 پست

بچه ها من وسواس و افسردگی دارم 

حالا یه جورایی شد توی زندگیم یعنی عواملی باعث این شدن 

حالا جوری شدم که همش افتاده ام کار مثبتی نمیکنم از خونه هم بیرون نمیرم 

یک ماه اسنترا مصرف کردم امروز حالم خیلی بد بود حس کردم اثری نداشته روم امروز نخوردم 

از شنبه پیش بیرون نرفتم و امروز متوجه شدم که اولین باره اینقدر دیر حمام رفتم ( امروز بعد چندین روز رفتم ) 

روحیه ام پایینه 

میخوام بزنم بیرون و نیاز هم دارم ولی انگار انگیزه ندارم 

چکار کنم ؟ حرفای خوب و انگیزشی بهم بگید که بزنم بیرون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر روز سر یه ساعت مشخص برو تو پارک یا اگه سرد بود برو تو یه جای سر بسته بشین و آدما رو تماشا کن کم کم عادت میکنی و بعدش میتونی بری کلاسای مختلف مثل هنری و موسیقی و حالا هرچی ک دوس داری

یعنی وسواس هم دارید ؟   بیرون نمیرید ؟   چه کتابی میخونید ؟

من پانیک داشتم یه مدت شدید تا حدودی کنترلش کردم اگه مجبور نباشم اصن بیرون نمیرم ساعتا تو اتاق دراز کتاب و گوشی به زحمت به کارای خونه و غذا میرسم خیلی سخته برام کار کردن و بیرون رفتن منم ۵ روزه حمام نرفتم 

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
من پانیک داشتم یه مدت شدید تا حدودی کنترلش کردم اگه مجبور نباشم اصن بیرون نمیرم ساعتا تو اتاق دراز ک ...

اها اسنترا مصرف کردین ؟ 

حمام خیلی حال ادمو بهتر میکنه توی هر شرایطی 

اها اسنترا مصرف کردین ؟   حمام خیلی حال ادمو بهتر میکنه توی هر شرایطی

من خیلی قرص مصرف کردم ۵ یا ۶ مدل بود اصلا دیگه نمیخورم حالم خیلی داغون بود اسم قرصا اصن یادم نمی مونه متاسفانه

این و ان هیچ مهم نیست چه فکری بکنن...غم نداریم بزرگ است خدای خودمان  
من پانیک داشتم یه مدت شدید تا حدودی کنترلش کردم اگه مجبور نباشم اصن بیرون نمیرم ساعتا تو اتاق دراز ک ...

کارای بیرون نداری ؟ اخه من کارای بیرون دارم که پشت گوش میندازم خیلی 

کارای اداری مثلا 

2706