2726
عنوان

سوتی وحشناک من روز آزمایش ازدواج🤣😂

| مشاهده متن کامل بحث + 23320 بازدید | 171 پست

بابام گفت برو اين صدقه رو بنداز  تو  صندوق صدقات تو خيابون 

منم رفتم بندازم یهو دیدم ی ماشینی پشت سرم😂

دارهههههه هی بووووق میزنه منم برگشتم دوتا فحش دادم😑🥺😂یهو دیدم خانواده شوهرمن  دارن عین چی نگام میکنن 

بعدش اینکه رد شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر نمیکنم‌بد تر از مال من باشه که لیوان نمونه رو با خودم آوردم توی سالن🤦‍♀️😂

وای😂😂 حلال کن خندم گرف

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728
فکر نمیکنم‌بد تر از مال من باشه که لیوان نمونه رو با خودم آوردم توی سالن🤦‍♀️😂

نه مال من بدتره برای دومین بار گرفتم پرستار گفت چرا گفتم چون آبم توش ریخته بود جواب غلطه🤣🤣🤣🤣

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

نی نی سایتی های عزیز این مدل تعریف کردن توی تاپیک باعث میشه ما از تاپیک بریم و دیگه هم یادمون بره برگردیم.همون پست اول و دوم بگو دیگه

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)

وای دده اینا خانوادگی رفته بودن آزمایش😲😲😲😲

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
یه روز رفتم آز یه پیر زنه با لیوان دستش اومد روبرم گفت دخترم ادرار شاشه یا عن😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واااااای🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

منم وقتی دیدم اونان در حد مرگ پیش رفتم😂🤣

بابام اومد جمع کردتم    تو راه ماشینو پارک کردن  اومد شوهرم با بره😂🤣 من ب خودم اومدم رفتم ک کنارش راه برم😑 یهو  دیدم خودشو کشید عقب 🤣😂 منم ماتم زد گفتم خاک برسر هولت کنن  

یهو چاله رو ندیدم یهو افتادم 😑😂

2706