2204
عنوان

سوتی وحشناک من روز آزمایش ازدواج🤣😂

20265 بازدید | 171 پست

سلام بچه ها بيايد كلا براتون تعريف كنم بخندين😂🤣😂😂

روز ازمايش😑😂خيلي سوتي دادم 

منو بابام سره صبح رفته بوديم كه حتي در ازمايشگاه رو هم باز نكرده بودن🥺🤣

بعد ما گفتيم چيكار كنم  كل شهرو گشتيم ك ازمايشگاه باز بشه 

بعد

خب

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

چه بامزه.

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

با بابات رفتی؟ مگه نباید با شوهرت میرفتی

لابد باباتم اومده سر کلاس باهاتون😂👿

تاپیک امضام🍃🌺🍃زنی صاحب فرزند نمیشود، پیش پیامبر میرود و میگوید از خدا فرزندی صالح برایم بخواه. پیامبر وقتی دعا میکند، وحی میرسد او را بدون فرزند خلق کردم، زن میگوید خدا رحیم است و میرود. سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید که بدون فرزند است، زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش می بیند، با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد او که بدون فرزند خلق شده بود!وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت.از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود. ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد، پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست! زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.🍃🌺🍃
2050

وااای 😯😂😝

فرازی ازوصیت نامه ی سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                     💚💚💚💚💚                             مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚💚💚💚💚💚💚                 
خ

معلوم خوابت میاد 

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

بابام گفت برو اين صدقه رو بنداز  تو  صندوق صدقات تو خيابون 

منم رفتم بندازم یهو دیدم ی ماشینی پشت سرم😂

دارهههههه هی بووووق میزنه منم برگشتم دوتا فحش دادم😑🥺😂یهو دیدم خانواده شوهرمن  دارن عین چی نگام میکنن 

بعدش اینکه رد شد 

فکر نمیکنم‌بد تر از مال من باشه که لیوان نمونه رو با خودم آوردم توی سالن🤦‍♀️😂

وای😂😂 حلال کن خندم گرف

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

حالا من دور رفتم بهم نگن هول شده حتی محضر هم دور. فتم  

مشکلات تو زندگی من مثل دستمال کاغذی تا یکی وبرمیدارم بعدی میاد بیرون نمیدونم چرا تو لحظات شادیم عقربه های ساعت تندتر حرکت میکنن کار من ازشنبه شروع کردن گذشته باید بمیرم بعد بیام ازاول شروع کنم  من اینقدر رو جزییات زندگیم دقیق نیستم که بعضی ها مثل اشعه ایکس زوم کردن رو استخون بندی زندگیم  
2292