2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نذرکن ، ب حضرت عباس ، اقا برای منو واسطه شدن خداروشکر خوب شدم من ک میشستم گریه میکردم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728

من فکر میکنم دائم الافسردم ،هیچ‌ انگیزه ای ندارم هرکاری میخوام شروع کنم میگم خوب که چی؟ شور و نشاط ندارم حوصله دوست و فامیل و سفر و گردش ندارم ،خیلی روزا نمیخوام از جام پاشم ،بشدت عصبی و زودجوشم 

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶

خودتو مشغول کن .دست خالی نمون .ورزش کن درس بخون آهنگای انگیزشی و شاد گوش کن .نماز بخون اروم میشی من دارم کم کم خوب میشم با این کارا

تمام مخاطب های خاص دنیا ب پایت نمیرسند ...روحت شاد فرشته ی زیر خاکم🖤🖤💔