2726

بردمش دکتور این دومین باره دارو مصرف می‌کنه آموکسی کلاو اینبار داد بهش گفت احتمال عفونت ادرار داره آزمایش داد شنبه جوابش میات .

کسی بچش اینطور بوده خوب شده دوهفته است همش دارو بهش میدم😭 فقط دوسالشه 

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

به  هیچ عنوان صورت شو نشور با آب سرد خدایی نکرده تشنج میکنه فقط پاهاشو بشور با آب ولرم

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 خوب واسه تب چیزی نداد؟؟.   ببرش دکتر تشنج نکنه یه وقت خیلی خطرنااااکه هااااا

چرا داد شیاف واستامینوفن

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
خوب اونا رو بهش بده.  پاشویش کن

کردم بی فایده است

آب ولرم توش نمک بریز باهاش پاشویه کن .

پیاز رنده کن آبشون ب درون ناف و شکم بمال

روغن مالی پشت

آب سیب آب پرتغال طبیعی عرق کاسنی 

حنا و سرکه طبیعی باهم خمیری کن بمال کف پاش یکساعت بمونه بعد بشور

دستمال مرطوب روی قسمت کبد 

هر یک ربع آب میوه رو با سرنگ بده بخوره 

خونگی باشه حتما

استغفار پدر و مادر 

برای عفونت ادارات ببر طبیب سنتی یا اسلامی بیمارستان کاری نمیکنن داروهای سنگین و بستری بچه آب میشه

چرا اتفاقا دختر من چند وقت پیش اینطور شد .دکتر گفت شاید عفونت داره آزمایش دادم چیزی نبود فقط داروهاش ...

آره سر وقت میدم سپردمش دست خدا . خیلی ناامیدم تنها پسرمه

2706