2737
2734
عنوان

برای شوهرامون مادر نباشیم

751 بازدید | 41 پست

خانوما امروز وقتی کتاب راز هایی درباره مردان رو میخوندم نوشته بود برای شوهرامون مادری نکنیم مثلا رفت حموم لباساشو جمع نکنیم تا خودش جمع کنه یا مثلا لباساشو مرتب نکنیم یا وظایفشونو انجام ندیم مثلا خرید ولی شوهر من از سر کار با بدن خسته و کوفته میاد کلی بی خوابی میکشه من چطور انتظار داشته باشم لباساشو مرتب کنه اگرم این خواسته رو داشته باشم میگه من صبح تا شب کار میکنم پس تو چیکار میکنی یا وقتایی که تو شهر خودمونه صبح میره شب یا نصف شب برمیگرده من چطور انتظار خرید داشته باشم واقعا سردرگم شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا نمیشه نکنی منم همینطورم

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2731

شوهر من شخصی ترین کارشم مثل(شستن زیر لباس) تنبلیش میاد صد بار میگم بشور وقتی میری حموم 😑

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2738
عاخی یاد عشق سابقم افتادم همیشه میگفت عین مامانم هستی منم ناراحت میشدم می‌گفت مگه چیه خیلی هم خوب که ...

انشالله به کسی که لیاقتته برسی و خوشبخت شی ولی اینو همه روانشناسا میگن که هر گز در حق شوهرتون مادی نکنین چون زمانی پس میزنن شمارو شاید تعریف کنن ولی ازتون زده میشن ولی نمیدونم چیکار باید کرد

ادم با ادم فرق داره من همسرم دست به وسایلش بزنم جنگ میشه بدش نیاد خرید که اصلا نمیرم کلا مادر که هیچی همسر که هیچی پارتنر هستیم

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

بعصی مطالب کتابا با زندگی و فرهنگ ایرانی جور نیس گلم،و همچنین واسه همه نمیشه یه نسخه تجویز کرد

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
شوهر منم کارش همینجوریه صبح میره تا دوازده شب خسته

اینجوری هم اصلا نمیشه انتظار داشت والا هیچ وقت خالی نداره دیگه این وقتیم که خونس فقط میتونه بخوابه 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2706