2726
ببین میخوام حریر بخرم اگ نواردوزی کنم و پرچین کنیم زشته چون پانچ نمیتونم

خب نمیدونم دقیقا چطوری میخوای باشه عکسی نداری بفرستی؟؟

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا ابیارو از عرض سر هم کن یه ران  پنل درست کن 

اون تاج ابی قبلی رو کتبیه ای کن به اندازه  پشم شیشه متری و تخته سه لایه بگیر رو تخته فیکسش کن پشتشو منگنه کن 

از جلو هم ۶ تا منگنه که حالت تو رفتگی بگیره و دکمه شیک مبلی بچسبون 

( برا منگنه بده بیرون)

اون تو رفتگی پنل هم نقطه وسط رو پیدا میکنی با سنجاق فیکسش میکنی 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2728

طرز دوخت پلیسه رو اگه یاد بگیری خیلی پرده شیک میشه

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

اینجور که من متوجه شدم شما سلیقتون با من فرق داره من پرده پلیسه ساده دوست دارم بنابراین نمیتونم نظری بدم چون اون چیزی که سلیقه منه با شما فرق داره. اول من خونم دوست ندارم تیره باشه دوست دارم روشن باشه پرده هم ساده باشه.

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
مثل پرده تورم کرمیم ک دیدی همون ک وسط توره و کناره ها پرده ابیه مثه اون عکس تور ک چین دارکردم ولی زش ...

هر جور خودت دوست داری خونه خودته چون همونطور که بالا گفتم فک کنم سلایق ما با هم فرق داره و مهم خودتی نه بقیه.

خب حریر پس باچی نصب کنن ب دیوار

با چوب پرده نصبش کن روش کتیبه چوبی خوشگلی بگیر نصب کن 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
پرده حریرشیری چطوره ب خونم میاد؟،

حریر شیری قشنگه

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
من حریرخریدم میخوام نوار پرده بدوزم خوب میشه؟؟پانچ گرونه بخوام هزینه کنم

سلام عزیزم، اره خوب میشه مامانت میخواد بدوزه؟؟ ببین تو این سایت https://hw13.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/9b17652927860b78c4f3b0e9ca4366e025064094-240p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6IjUxY2MzYWQyODZhMTMyMjhkMzhiNDIxMmI4ODUyM2JmIiwiZXhwIjoxNjQzMzU2MTQyLCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.UlAJeLddK9ORQW11_xNRQFd2lKidxXQQb7KL7_5-3uI اموزشه پلیسه هست.

تصویرش این میشه

2706