چه کارایی برا پوست و موتون انجام میدین؟ من پوستم خوبه..

آب و میوه زیاد میخورم..ژل شستشو میزنم هر روز..

موهام خیلی خشکه ..لخته اما خشک و پره موخوره..چه کنم؟

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا پوست:

ضدآفتاب حتما میزنم. میوه میخورم. شربت آبلیمو عسل میخورم (طبیعی باشه حتما)

برا مو:روغن تراپی بهد از حموم حتما حتما حتما. اگه حال داشته باشم ماسک میذارم. اونم ماسک دست ساز

💅🏻💋💄👡👜👑💍👒💎
2728

من همیشه با میسلار اول صورتمو تمیز میکنم بعد با ژل شستشو میشورم بعد ضد جوش میزنم و ابرسان 

خیلی تاثیر داشته هم صورتمو سفید کرده جوشامم کمتر شده

🖤💛دکتری ندیدم که درداموبفهمه 💛🖤شبی نبود بگم بره صب قشنگه :))💛🖤

ژل شستشو هر روز نزن پوستت حساس میشه

من خودم بلک ماسک هفته ای ی بار 

ماسک قهوه و کیوی هم هفته ۳ بار

ماسک مو هم هر وقت برم حموم میزنم

ابرسانم ک همیشه هر ساعتو هر دیقع میزنم چون پوستم خشکه

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
خخخ په بامزه مث من ژل صورتم‌رو عوض کردم پوستم رو داغون کرد

از کجا اول بفهمیم به چی حساسیت داریم من کلی محصول خریدم میترسم استفاده کنم پوستم بدتر شه چجوری بفهمم بهش حساسیت دارم

منم موهام خشکه

چند وقتی به خاطر ریزش قرص هیرویت و شامپو تقویت کننده ی فولیکا استفاده میکنم و ماسک موی ونتی پیو

خیلی موهام خوب و نرم شده.حتما موخوره هات رو کوتاه کن اونا درست نمیشن

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706