2733
2734

جاریم هرچی بدی بود بشون کرد هرچی حرف بود بشون زد چقد قهر کرد سال ب سال نیومد سر بزنه....پسرشونو دور کرد.....یبار شام نداده ب اینا...هزار تومن بشون کادو نمیده

من هرموقه مریض شدن غذا بردم براشون گردگیری عید کردم..براش...کیک شیرینی هی پختم بردم براش.

ماهی یکبار مهمونش کردم خونم.....هرموقه غذایی داشتیم ک خوب بود دادم شوهرم برد براش....سبزی قرمه ترشی همه اینارو کمکش دادم هر سال خونشو جارو میزنم هربار....چیزایی ک لازم داره میبینم نداره براش میخرم میبرم

حالا الان اون با من یکیه براشون هییییچ فرقی بینمون نیست...تازه همیشه ب من تیکه میندازه اما ب اون جررررات نمیکنه از گل خوش تر بگه....

خب چرا باید اینجور باشه....

چرا فرقی براش نداریم؟؟؟؟

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

خودت باعثی چون با این کارات

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هرچی سلیطه تر باشی ازت میترسن و عزیزتری😐😂نمدونم چرا 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2738
مگ تو قلبشی ؟؟

از رفتارش پیداست والا....

جاریم دوماهی میشه ک دیگه هر هفته دو روز میره اونجا از صب تا اخرشب...اینم هروقت مامیریم چنان تعریفشو میکنه ک نگونپرس

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

اگه تو عروس مامانجون من بودی ما جرات نداشتیم ی چیز ساده هم بهت بگیم که ناراحت بشی به نظرم لیاقتت رو ندارن 

کلا مامانجونم همینطوره اگه ما بریم خونشون حتما باید زندایی هام دعوت کنه 

لحظاتی هستند که بدن انسان در هر حالتی که باشد ، روحش زانو زده است...

ببخش گلم قصد جسارت ندارم

دلیلش اینه که جاری شما عروسشون بوده ولی شما گویا خدمتکارشون بودین. آخه کار خونه مادرشوهر رو که عروس نباید انجام بده عزیزم. نه دوری و فاصله، نه صمیمیت و خودمونی. 

2706