2733
2734
عنوان

ختنه خدایی

1080 بازدید | 19 پست

سلام خانوماپسرم مشکل هایپوس یاختنه خدایی داشت که دوهفته پیش عمل شده ولی هنوزبیشتربخیه هاش مونده ونیوفتاده وبرای قسمت پیوندزدش فقط پمادزینک اکسایددادن اگه کسی تجربه ی این عمل داشته لطفابگه بعدچن روزبخیه هامیوفتن وچه پمادهای استفاده میکنن

ختنه خدایی دیگه چیه🙄

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیز دل اینجا سایت پزشکی نیست و اکثریت عوام هستن

بهتره با پزشک پسر دلبندت مشورت کنی که خدای نکرده براش مشکلی به وجود نیاد

دوران بارداریت قرص هورمون زنانه استفاده کردی؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
اسی بچه ایی که ختنه خدایی باشه یا دندون داشته باشه میگن نظر کرده است 😊من شنیدم خیلی خوش روزی هم هست ...

عزیز دل ختنه خدایی یه مشکل مادرزادی هست 

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
اسی بچه ایی که ختنه خدایی باشه یا دندون داشته باشه میگن نظر کرده است 😊من شنیدم خیلی خوش روزی هم هست ...

😐

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
عزیز دل اینجا سایت پزشکی نیست و اکثریت عوام هستن بهتره با پزشک پسر دلبندت مشورت کنی که خدای نکرده ب ...

آقا هستنا

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
عزیز دل ختنه خدایی یه مشکل مادرزادی هست 

چه دانم عزیزم ما بچه یکی از فامیلامون هم ختنه بود هم دندون داشت ماشالله بعد بدنیا اومدنش باباش ثروتمند شهر شد ما بچه بودیم مادر بزرگم میگفت نظر کرده هستن والله ما سر در نیاوردیم یعنی چی 

2706