2733
2734
عنوان

فلبم شکست💔

351 بازدید | 26 پست

خالم فردا امتحان داره نمیرسید بخونه مامانم کتابشو گرفت ک من بخونم جاش امتحان بدم بهش غر زدم ک جای اینکه دلت برا خواهرت بسوزه باید برا بچه خودت بسوزه دریغ از هیچگونه همدردی پاشد رفت ب خالم پیام داد نشست ب صفحه گذاشتن پشت من بچه خودش:/ حالا ک لج کردم اومده از دلم دربیاره ولی من قلبم شکست وقتی مامان خودم توروی خودم میشینه ازم بدمیگه و بامن یکی نیست چرا غریبه ها باید بامن هیچ مشکلی نداشته باشن؟!:///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هی عزیزم ، منم مثل تو هستم ، ولی صد پله بدتر ، مامان من از دشمن بد تره ، اگه وقت کردی تاپیک هام رو بخون تا به عمق فاجعه پی ببری 😩😩😩😞😞😞😞

خدایا منو به عشقم برسون🙏🙁 آمین یا رب العالمین  

مامان منم همینجوریه😐

نمیدونم چرا بعضی مامانا اینجورین😑

ولش کن به جاش خودتو قوی کن که حرفا و رفتارای مامانت برات مهم نباشه

گر چه میدونم خییییلی سخته

ادم ببینه مادرش نزدیک ترین کسش اینجوری پشتشو خالی میکنه و قبولش نداره

وبی خب چه میشه کرد🙂

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2738
سلام همون اولش خودت قبول نمیکردی . میگفتی اعصاب خوندن ندارم . درسهای خودمو هم نمیتونم بخونم.

خب مامانم گرفته بود کتابشو دیگ من چیکار میتونستم بکنم وقتی مامانم جام تصمیم گرف

ناراحت نشو بابا مامانا و خاله ها این مدلین . خیلی با مزه ان😂 روشو زمین ننداز دیگه گناه داره . بخون به معلوماتتم اضافه میشه . نمره خوبم گرفتی میتونی دم به دقیقه به حالت بگی و منت بذاری و دلت خنک شه😁

خواسته برا خپاهرش کاری کنه .بعدم اونجوری گفته که یعنی تلاشمو کردم بچم نخواست که خواهریش خراب نشه

ولی بنظر من بچه ادم ارجحه نسبت ب خواهر ولی همونطور ک معلومه مامانم اینطور فکر نمیکنه:)

2706