2733
2734
عنوان

فلبم شکست💔

351 بازدید | 26 پست

خالم فردا امتحان داره نمیرسید بخونه مامانم کتابشو گرفت ک من بخونم جاش امتحان بدم بهش غر زدم ک جای اینکه دلت برا خواهرت بسوزه باید برا بچه خودت بسوزه دریغ از هیچگونه همدردی پاشد رفت ب خالم پیام داد نشست ب صفحه گذاشتن پشت من بچه خودش:/ حالا ک لج کردم اومده از دلم دربیاره ولی من قلبم شکست وقتی مامان خودم توروی خودم میشینه ازم بدمیگه و بامن یکی نیست چرا غریبه ها باید بامن هیچ مشکلی نداشته باشن؟!:///

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هی عزیزم ، منم مثل تو هستم ، ولی صد پله بدتر ، مامان من از دشمن بد تره ، اگه وقت کردی تاپیک هام رو بخون تا به عمق فاجعه پی ببری 😩😩😩😞😞😞😞

خدایا منو به عشقم برسون🙏🙁 آمین یا رب العالمین  

مامان منم همینجوریه😐

نمیدونم چرا بعضی مامانا اینجورین😑

ولش کن به جاش خودتو قوی کن که حرفا و رفتارای مامانت برات مهم نباشه

گر چه میدونم خییییلی سخته

ادم ببینه مادرش نزدیک ترین کسش اینجوری پشتشو خالی میکنه و قبولش نداره

وبی خب چه میشه کرد🙂

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2738
سلام همون اولش خودت قبول نمیکردی . میگفتی اعصاب خوندن ندارم . درسهای خودمو هم نمیتونم بخونم.

خب مامانم گرفته بود کتابشو دیگ من چیکار میتونستم بکنم وقتی مامانم جام تصمیم گرف

ناراحت نشو بابا مامانا و خاله ها این مدلین . خیلی با مزه ان😂 روشو زمین ننداز دیگه گناه داره . بخون به معلوماتتم اضافه میشه . نمره خوبم گرفتی میتونی دم به دقیقه به حالت بگی و منت بذاری و دلت خنک شه😁

خواسته برا خپاهرش کاری کنه .بعدم اونجوری گفته که یعنی تلاشمو کردم بچم نخواست که خواهریش خراب نشه

ولی بنظر من بچه ادم ارجحه نسبت ب خواهر ولی همونطور ک معلومه مامانم اینطور فکر نمیکنه:)

2706