2733
2734
عنوان

این کاربر میشناسید🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 30 پست
Geyran بود فکر کنم  آب گرمکن آشپز خونه اش معروف بود  چیزی که من یادمه اصالتا تبریزی بود ...

اره گرمکنش بالای کابینت بود

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘
یکیم بود کاربریش یارن بود  اونم پیداش نیس

وای من خیلی دوسش داشتم با هم دوست بودیم☹️💔

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره گرمکنش بالای کابینت بود

از اون مدل قدیمیا بود که مخزن دارن

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
تاپیکاشو اگه سرچ کنی میاد

یآدم نمیاد تاپیکاش چیابودن

آخرین بار که دیدمش اینجا جای مبلاشوعوض کرده بود

که میزنم اینجا سرچ کنم نمیاره

وای من خیلی دوسش داشتم با هم دوست بودیم☹️💔

خیلی باحال صحبت میکرد😁

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
2738
Geyran بود فکر کنم  آب گرمکن آشپز خونه اش معروف بود  چیزی که من یادمه اصالتا تبریزی بود ...

پیادش کردم😁😁vafa1398

سلام عزیزم... خوبی؟ چقدر خوبه ک اینجا انقد دوستای خوب و مهربون دارم ک هنوز بیادم هستن ممنونم 😘 کارم ...

عه خوبی عزیزم😘دلتنگت شده بودم من تاپیکاتو دنبال میکردم ولی این کاربریت یادم نمیومد

شما از نظرمن یه خانم موفق ومستقلی که دست تنهایی از پس همه جی برمیای واین خیلی خوبه😍

2706