2726

ما جلو حیاط مون دوربین مداربسته داریم همسایه مون میگه فیلم دامادمون که توی کوچه بوده رو بده من انگار بادامادشون اختلاف دارند طلاق دخترش میخواد بگیره ما گفتیم نه حوصله دردسر نداریم اگه کارت به دادگاه کشید دادگاه مدرک خواست بعد میدیم همسایه ناراحت شده که چرا فیلم و نمیدیم

به نظر تون کار درستی کردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2728

هم شما حق داری هم اونا😂

بده ولی ازش تعه. کتبی بگیر که مشکلی واستون درست نکنن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

نه چه دردسری برا شما میتونه بشه اخه؟

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بدون اجازه دادگاه نبايد بديد بزاريد نامه بده دادگاه بعد وگرنه دردسر ميشه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

بله کاملا کار درستی کردین. 

خدا قضاوت گره و تمام. نمیتونین تشخیص بدین کی این وسط مقصره. پس همینکه دردسر برا دیگری درست نکردین بهترین کاره👏

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕
2706