2726
عنوان

مادرشوهرم جدیدا میگرده دور جاریم😑😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه جور بی احترامی هم بهشون کرد بخدا.....اما اخرش یادشون رفت کلا

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
2728
ببین چی کار کرده جاریت تو هم یاد بگیر اصنم بد نیست 

هیچی فقط باشون بد کرد بعد دیگع رفت خونشون زیاد میره چون قبلا سالی دوسه بار میرفت الان شده قبله شون

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین

دست رو دلم نداره 

من و جاریم هر دو بارداریم ببینی چکار میکنن و چه فرقی میذارن 

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)
موقتیه

نمیدونم جاریم ک تا دیروز میگفت اصلا دوسشون ندارم باشون دوری و دوستی ام حالا هفته ای دو روز از صب تا شب اپنجاس

دیده از تو ابی براش گرم نمیشه چرخیده سمت اون ازشم تعریف میکنه 😅

خیلی اب گرم کردم براش سوخت

عزمزم جوجه رو آخر پاییز میشمارن‌.خیلی به این خوشی‌های چند روزشون اعتماد نکن

اخه جاریم ینی انقد باشون سرد بود شش ماه شش ماه پا نمیزاشت خونشون....مادرشوهرم تن تن نفرینش میکرد ک الهی خیر نبینه از زندگیش الهی ب سرش بیاد این رفتاراش....

حالا الان دو ماهی هست ک تن تن داره میره از صب میره میمونه با بوه هاش تا اخرشب....مادرشوهرمم دایم تعریفشو میکنه  چ پشت تلفن چ رو در رو

2706