2733
2734
عنوان

بیاین که معجزه میکنه+عکس

1970 بازدید | 70 پست

ناد علی رو میگم. تنها دعایی بوده که در ۱۰ سال متوالی هربار میخونم واسم معجزه میکنه. گفتم اینجا هم بذارم

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترو خدا با قلب پاکت واسه مامان من دعا کن

امروز عمل داشته دعا کن مشکلش رفع شه😪

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
الهم اشف کل المریض 🙏 

❤❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
خواسته بزرگ چی بوده عزیزم که برآورده شده؟

یکی دوتا نبوده خیلی بوده

اما پررنگ ترینشون قبولی خودن تو دانشگاه تهران 

درست شدن کار داییم بعد از ۱۶ سال

بچه دار شدن دختر عموم

ازدواج کردن خالم سن ۳۸ سالگی  اونم با یه مرد عالییی

و کلی که یادم نمیاد🤩🤩

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
براشون ایت الکرسی خوندم...انشاالله تنشون سلامت باشه🙏

قربونت عزیزدلم❤😪

2706