2737
2734

پسرم۴ماهشه. از وقتی به دنیا اومد نگرفت مک نرد اوایل شیرم سرریز میشد لباسامو خیس میکرد بعد رفته رفته کم شد تا یکماه پیش دو سه قورت میخورد الان اونم نمیخوره .شیرم خشک میشه دوساعت فشار میدم یه قطره درمیاد. بماند که پسرم خساسیت به پروتئین گاوی پیداکرد اچ آ نخورد کل صورتش اگزما شد پدرم دراومد اونا به کناااااار.

از حس پس زده شدن، نشناختن پسرم که منو نمیشناسه تو بغلم اروم نمیگیره چون بو نکرده حین شیردهی داره دیوونم میکنه. دلم میخواد بچسبونمش به خودم یه دل سیر شیرش بدم ولی حیف که یه ارزوی محال شد واسم. خیلی افسردم اشکام بند نمیاد .مم حقم بود از شیر دادن پسرم ارامش بگیرم.

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم مشکل تورو داشتم ..تا اینکه ی بنده خدا راهنماییم کرد و نجاتم داد

تو هم بگو نجاتش بده 

؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ای صاحب عرش بزرگ.

عزیزم آروم باش چرا خودتو اذیت میکنی 

این حس عادیه 

من خالم اینطوری بود هی گریه می کرد و غصه می خورد الان بهش میگم میگه یادم نمیاد 

بچه بزرگ میشه هر دقیقه یه مشغله فکری دهره

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده

میخوای باهات انس بگیره باهاش بازی کن بیشتر براش وقت بذار 

بچه های من هم آلرژی دارن مکافاتی کشیدم سر این موضوع

حالا کاریه ک شده هم جنبه خوب داره هم بد شما دیگه ب دل نگیر و حساس نشو

ان شاءالله ک دامادش کنی

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
2738

اون شیر روزی ش نبوده.

بعدشم پسر من شیر خشک نخورد ولی منم نمی‌شناخت تا همین چند وقت پیش. هرجا می‌رفتیم می‌رفت بغل بقیه. الان ۱۸ ماهشه.

پدرمم درومده از کتف درد و گردن درد....

البته من خودم به شدت به شیر مادر معتقدم، ولی نه زوری. نه اینکه اصصرار کنی خودتو عذاب بدی

حساس شدی عزیزم. دختره منم ۴ ماهشه. از دو ماهگی شیرخشکی شد. منم اوایل حسم مثله شما بود ولی الان اصلا برام مهم نیس که شیرخشکی شده. دخترم کاملا منو میشناسه. انشالله حس بدت زودتر رفع شه🥰🥰🥰

اتفاقا منم مث تو شدم من ۳۵ روز سعی کردم بش شیر بدم ولی نگرفت اما اصلا ناراحت نیستم چون دلم نمیخواست بچم خیلی بهم وابسته بشه و دردسرای ازشیر گرفتنم نداشتم

الان که ۳ سالشه من سرکار میرم راحت پیش خاله هاش و عمه اش میمونه 

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

چرا انقدر سخت میگیری

اون بوتو میشناسه

شیرخشک خیلیم خوبه

من ک دومی رو کلا شیرخشکی میکنم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706