2726
عنوان

پشکل برای مو

344 بازدید | 19 پست

ی چندتا از فامیل های ما کچلی ارثی داشتن گفتن که پشکل گوسفند گذاشتن حالا موهاشون از زور پری بسته نمیشه،کسی بوده این کارو کرده باشه؟میخوام انجامش بدم؟(هیچ مشکلی ندارم ولی ریزش مو شدید دارم)

اینم سم امشب🤐

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سرکارت گذاشتن تا بهت بخندن یه چیز میگم اگه پیدا کردی بزن معجزه ی مو هست .

روغن کندش خیلی قویه بزن موهات پر پشت ویشه بگرد اصلش پیدا کن ولی گرونه 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
2728

سرکارگذاشتنت

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
عزیزم سرکارت گذاشتن تا بهت بخندن یه چیز میگم اگه پیدا کردی بزن معجزه ی مو هست . روغن کندش خیلی قویه ...

از کجا میشه پیداش کرد؟

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»

آره عزیزم کود که دادی حتما بعدش آب بده که کاملا جذب شه

هر روزم حداقل۸ساعت جلو آفتاب بشین موهات رشد کنن🔫🙂

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
عزیزم سرکارت گذاشتن تا بهت بخندن یه چیز میگم اگه پیدا کردی بزن معجزه ی مو هست . روغن کندش خیلی قویه ...

واقعا میگید؟ من موهام پسرونه زدم ولی پشیمونم موهام اصلا رشد ندارن😢

بِہ‌زَمین‌آمَده‌اَم‌خآدِمِ‌‌زَهرآ(س)بآشَم♥️...
2706