2733
2734
عنوان

دوستم صبح زنگ زد گفت

174 بازدید | 10 پست

گفت فردا بیا فلان جا برای کار اون منم گفتم باشه من بلد نیستم اونجا رو گفت خبر میکنمت و یادآوری میکنم بهت گفتم باشه الان از صبح هیچی نگفته آدرسم نفرستاده نمی‌خوام بهش پیام بدم چون برای کار اونه نتورکیه همینجوریش چسبیده بهم نمی‌خوام پرو شه .اگه فردا صبح بهم بگه بیا فلان جا چی؟چون باید از امشب خبر بده فردا بگه نمیتونم برم چیکار کنم.

هیچی بهتر فردا گف بگو دیر گفتی نمیتونم بیام

خودتو ننداز تو هچل

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرووو

هنوز نتورک منقرض نشده؟

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
2738
اون‌تازع رفته چند بار قبلا گفته بود بیا گفتم ن امروز گفتم هی اصرار میکنه برم ولی نگفته من برم عضو شم ...

خب میخاد ببرتت عضوت کنه هنوز کله ش داغه متوجه نیس چن ماه دیگه ول میکنه کارشو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
چمیدونم مثلا شاگرد زرنگ دانشگاهمون بود .به من گفت بهم گفتن یکی و بیار برای تمرین کارات😐

منم چن سال پیش ازاین کارا زیاد کردم تله گذاشتن واست😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40