2737
2734

خانما تسبیح هاتون اماده کنید داریم میریم پربازدیدا 

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ناخوداگاه وارد این رابطه شدم هر شب تا  صب حرف میزد

میگفت دوست دارم

ولی بد دهن بود میگفت احمق کوسخول یا میگفت تو‌چی میدونی اصلا تو کوسخولی تو اوسکولی و...به خونوادم تو دعوا فوش های کثیف میداد به مادرم به پدرم فوشای ناموسی وحشتناک

منم‌گریه میکردم که چرا میگفت بیا بغلم با فوش من که چیزی نمیشه

(بهم کفت نهایت تا یه سال میام خاستگاری)

2731

بسه دیگه شوروشو در آوردین هی صلوات صلوات

خودتون بشینید ۱۰۰ تا بفرستید خب

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2738

منم اشتی میکردم

همیشه میگفت مهم اینه میپرستمت

اینا چیزی نیس که باعث‌ جداییمون بشه

منم‌میگفتم‌باشه و‌زود فراموش میکردم

به شدت شکاک بود اوایل بخدا بخاطرش سرمم بلند نمیکردم مبادا خیانت محسوب بشه

همه زندگیمو کرده بودم اون

وقتی گوشی یا ماشین گرون میخریدم میگفت عقده ای همش به فکر این‌چیزایی

همش‌میگفت مادیات ذره ای ارزش نداره همه چیییییییی معنویات تو اوسکولی اگه مثل من نشی من نمیخااااامت هربار تهدید.....

تا تهشو بخون من یه دختر که همه چی داشتم تو زندگی قیافه پول هرچی بقران یه افسرده گوشه اتاق شدم

عزیزمممم انشالله حالت خوب بشه سادگی کردی مثل هزاران دختردیگه امیدوارم اون اتفاقی که توذهنم هست برات نیفتاده باشه انشالله ارامش نصیب قلبت بشه عزیزم

2706