2726
عنوان

خدا خودت جواب اشکایی که ریختمو بده

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاجایی که میدونم گفتی قراره به زودی ازدواج میکنیم

آره ولی متاسفانه نشد قرار بود سربازیشو بخره اما الان دیگ مجبوره بره سربازی بد منم دیگ مجبورم تو این مدت درسمو بخونم تا اون بیاد

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2728
دنبال اینم نباش خودتو بهش ثابت کنی .. برادرتم بیشتر دوست داره که داره فدای یه تار موت

نه دنبالش نیستم دیگ ول کردم هر چی میگی بی توجه به یه جا نگا میکنم و تو دلم صلوات میفزستم

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇

چه با مزه ،یاد بچگیام افتادم،من خواهرام همه ازدواج کردن و فرزند دارن،قشنگ خاطرات تدایی شد برامسخت نگیر این روزا میگذره 

من الان چند ساله خواهرمو ندیدم ارزوی اون روزایی رو می کنم که همه دور یه سفره دور هم بودیم ،همه رفتن،پدرو مادرم پیر شدن،اما با وجود داشتن موقعیت رفتن می گم من کجا برم اخه؟

یه روزی دلت واسه این روزا تنگ میشه 

اتفاقا بگو  بگو قدمو از تو به ارث بردم من باید طلبکار باشم زن دایی ها جون کوتاه نبودن دختراشون ...

آره حسرت میکشم نمیدونی زندایی هام چجوری قربون صدقه دختراشون میرن اما مامان من عارش میاد یه دخترم بهم بگه

آخی عزیزم زیاد غصه نخور من خودم کلی درد دارم

ولی به روی خودم نمیارم توهم خودتو بزن به بیخالی

اینجوری حرص مامانتو در میاری و مامانتم دیگه

جرعت نداره بهت بگه تو

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!
حست درك ميكنم مامان منم كم بيش اينطوره ولي من ١٠٠برابر بداخلاقم  تو اخلاقت چطور شايد توم مث من ...

اخلاق خاصی ندارم خیلی ساکتو آرومم با کسی دهن به دهن نمیشم همه چیو تو خودم میریزم 

غصه نخور اکثر مامانا پسر دوستن  جالب اینه آخرشم پسره بعد زن گرفتن نمیاد ی حال مامانه رو بپرسه

آره همیشه مامان بزرگم به خاله هام و مامانم همینو میگه اما حیف که مامانم هیچ وقت قدرمو نمیدونه

2706