2733
2734
عنوان

بارداری سریع

258 بازدید | 10 پست

بچه ها خواستم تجربه ام در اختیار شما بذارم. امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید.

کپسول اینوفولیک کمبی در کمتر از یک ماه منو باردار کرد.

خیلی عالی. یک مکمل تغذیه ای. از داروخونه تهیه کنید. قیمتش هم ۳۰۰ تومن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرخود گرفتین یا دکتر تجویز کرد! قبلش چقدر وقت اقدام بودین! مشکل خاصی هم داشتین یا نه! معذرت میخوا ...

ولی داشتم کم‌کم نا امید میشدم. خدا خیر بده دکتر جودکی. با تجویز این قرص قبل موعد، بی بی چک دو خط پررنگ و روز موعد آزمایش مثبت شد.

دکتر میگفت: رو خیلی ها جواب داده. از طرفی هم عوارض نداره

2731

نی نیت مبارک قدمش خیر باشه براتون😍

میشه طریقه مصرفشو بگی؟

به قول صائب تبریزی:《آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...》خلاصه که اینقدر غصه نخورید بالاخره خوب میشه،قشنگ میشه،میرسیم،میبینیم،میخندیم :)پسرم تو"دوست داشتنی ترین"خلق خدایی...!                            خدایا بحق بی بی دوعالم دامن همه منتظرا رو سبز کن هرکی آرزویِ بچه داره بهش بده🙏🌙⭐️😍 شروع رژیم(۱۴٠۲/۴/۲۵)وزن اولیه83/50،هدف70، من میتونم💪🏽❤️‍🔥
مرسی گلم😍 دکتر به من گفت: شبی یه عدد بخور

مرسی گلم

به قول صائب تبریزی:《آرامش است؛عاقبت اضطراب ها...》خلاصه که اینقدر غصه نخورید بالاخره خوب میشه،قشنگ میشه،میرسیم،میبینیم،میخندیم :)پسرم تو"دوست داشتنی ترین"خلق خدایی...!                            خدایا بحق بی بی دوعالم دامن همه منتظرا رو سبز کن هرکی آرزویِ بچه داره بهش بده🙏🌙⭐️😍 شروع رژیم(۱۴٠۲/۴/۲۵)وزن اولیه83/50،هدف70، من میتونم💪🏽❤️‍🔥
2738
سرخود گرفتین یا دکتر تجویز کرد! قبلش چقدر وقت اقدام بودین! مشکل خاصی هم داشتین یا نه! معذرت میخوا ...

مبارکه عزیزم😍 خدا روشکر که باردار شدین. ان شالله سالم بغل بگیری عزیزم. اینوفولیک مصرف کردی؟

متاسفانه من خارج رحمی شدم و کلی عذاب کشیدم.

میخوام دوباره اقدام کنم. خواستم ببینم اینوفولیک موثره؟

مبارک عزیزم. خدا رو شکر که باردار شدین😍😍 ان شالله سالم بغل بگیری اینوفولیک مصرف کردی؟

مرسی عزیزم،نه گلی