2737
2734
عنوان

رمان معرفی کنید که مثل گناهکار باشه و فراموشش نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5333 بازدید | 88 پست
همچنین رمان داری میری

بالا گفتم برات

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب سراب.از زبان شوهر دخترست توی تلگرام نوشته های خانم ناهید گلکار وپیدا کنید عالین

اره عزیزم خوندم منظورم مثل همین رمان که از زبان دوطرف میگن بود .....چقدر جالب بود

از یه جایی به بعد اگر نری خری  
2731

بامداد خمار، عالیهههههه، هنوز ک هنوزه با جزئیات یادمه 

و حصار تنهایی من 

ب ترتیب بخون. 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

رمان گناهکار در باره چه موضوعی بود؟؟ از نت میشه دانلود کرد؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

رمانای هما پور اصفهانی خوبن

دستهایم حافظه دارند 

آبان ماه آخر زمستان است(یا اول زمستان است یادم نیس😂)

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
2738
تب داغ هوس عالی بود

😍آره وقعا.تمام رمانای نویسنده ش عالین

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
گناه کارو نخوندم ولی آدم و حوا خوبه دو جلده 

منم خوندم جلد دوم زیادی غمگین بود😪

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت

ببین راز یک سناريو عاااالیه عالی

حتمابخونش بی نظیره

حالا که داری امضامو میخونی یه لبخند بزن و لطفا یه صلوات هم برای معلم شدنم بفرست‌. مرسی😚❤           °°hj°°                                                                   الیزابت_باتوری                                           جیران_آماندی_جیران                                                                            اتتت
ریما _من سرکش_در همسایگی گودزیلا_اسطوره_دختری به نام مروارید_

در همسایگی گودزیلا و دختری ب نام مروارید واقعا چرتن

خیلی ابکی و بچگانه!

2706