2733
2734
جوابشو  اگه ندی محلش نزاری دیگه چ دعوایی میخواد درست کنه؟؟بهانه نده دستش

میگه چرا قیافه میگیری میگم چیزی نیست قیافه نگرفتم اون شروع میکنه باز       اصلا نمیشه 

وگرنه اصلا کاری ب کارش ندارم من

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی واقعا حق داری انقدر ناراحتی😞 خیانت تو زندگی رو هیچ رقمه نمیشه هضم کرد همش درحال مقایسه ا ...

دقیقا

اصن حالم بده 

پیاماشو خوندم اینکه عشقم و فلان و زود جوابشونو میداد جواب پیامامو گاهی نمیده  اینا داغونم کرده

بابا این خعلی غیرقابل تحمله  به عشق بچه هات فقط مجبوری که زندگی کنی

زندگی رو زهرمار میکنه بخدا 

الان باید بچه هام با مردم در ارتباط باشن   برن بیان کلاس و خیلی چیزای دیگه 

ولی واقعا حق داری انقدر ناراحتی😞 خیانت تو زندگی رو هیچ رقمه نمیشه هضم کرد همش درحال مقایسه ا ...

یا با دوس دخترش حرف زده بودم یادمه من بهش میگفتم بریم بیرون میگفت تو درک نداری الان ماشین ندارم بااین ماشین دوس ندارم بریم بیرون    بعد دختره میگعت اون موقع هفته ای دوبار ب خواست اون میرفتیم بیرون با ماشین دوستش 

2738
زندگی رو زهرمار میکنه بخدا  الان باید بچه هام با مردم در ارتباط باشن   برن بیان کلاس ...

اره واقعا😞

دلش ب حال بچه های  خودش  نمیسوزه تو اجتماع نیستن درآینده مشکل براشون پیش میاد

ب مرور گوشه گیر  میشن

اره واقعا😞 دلش ب حال بچه های  خودش  نمیسوزه تو اجتماع نیستن درآینده مشکل براشون ...

من بااین حال بازم گاهی اینور اونور میبرم 

ولی احتیاج دارن ب اجتماع      منو نمیزاره خودشم ک با دوستاش و دختراس نیازاش ارضا میشه

از کسی حرف شنوی نداره تو خانوادش؟؟مادری خواهری که باهاش صحبت کنن که لاقل بزار یه کم بچه هاتو کلا ...

ن بابا هیچکس خودم گاهی میتونم فقط ا نم‌گاهی  بعد ی مدت دوباره قاطی میکنه

پسرم پیش دبستانی میرفت    ک سر قضیه ی سحر دعوامون شد و این جلو بچه ها دادو هوارو بچه هارو ازت میگیرم و فلان   ک پسرم ترسید دیگه ازم دور نمیشه دیگه نرفت

من بااین حال بازم گاهی اینور اونور میبرم  ولی احتیاج دارن ب اجتماع      منو نمی ...

کاش لااقل خودش اینهمه تو خوشگذرونیه

نسبت ب تو هم بی اهمیت بود تو روآزاد میزاشت حداقل😞اونم ب کثافت کاریش میرسید

کاش لااقل خودش اینهمه تو خوشگذرونیه نسبت ب تو هم بی اهمیت بود تو روآزاد میزاشت حداقل😞اونم ب کثافت ...

همون دیگه مشکل منم همینه😔

2706