2733
2734
عنوان

سلام..پیرو تاپیکم ک درباره تابلو بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 95 پست
اوکی بزار بپرسم اوکی شد توی شخصی واست ادرسو میفرستم.درخواست دادم قبول کن

باش

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
 واقعا چی فکر کردی اون تابلو رو خریدی من ک کلا شاخ و برگام ریخت وقتی دیدمش به جوریه ازاینورم ک ...

الان اینجا یکی از کاریرا گفت میخاد ببینم چی میشه 

قبلشم شوهرم گفت بفروشیم

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جان خودم اگه این تابلو تو خونه ما باشه من خودم اولین نفر با دیدنش سکته میکنم چه برسه به بچه هام

والا بخدا چیه انگار آدم داره به جن نگاه میکنه 

بردار این تابلو رو خداوکیلی طفل معصومت میترسه بزرگتر که شد 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
به جان خودم اگه این تابلو تو خونه ما باشه من خودم اولین نفر با دیدنش سکته میکنم چه برسه به بچه هام ...

وای دقیقا.نمیدونم این چه سلیقه ای .اصلا واسه خونه باید یچیزی بزنی دل ادم شادبشه

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

میدونی من ازش خوشم اومد ی مفهوم سطحی که میشه ازش گرفت اینه که حتی اگه چشمامو با بی رحمی بگیرید نمیتونید مانع دیدن من بشید بینش من با چشم مغزم قویتر میشه

و چون کارکتر دختره همه چیز خیلی معنادار تر میشه...

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2738
استارتر واقعاااا اشتباه میکنی اینا خرافات نیستتت اینا نماده .... اینکه بچت یهو اینجوری میشه دلیلش ...

چون بچه ها طرحای شلوغو دوس دارن و براشون جالبه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
نه . تک چشم علامت شیطانه اینو دیگه همه جا میدونن

ذهنتونو باز کنید لطفا اونجور قضایا رو بهتر و واقعی تر میبینید

معمولا بچه ها به تابلوی روی دیوار خیلی واکنش نشون میدن و براش دست و پا میزنن 

خواهر زاده ی من یه تابلو رو دیوارشون هست انقد گریه میکرد تا ببرنش نزدیک اون تابلو بهش دست بزنه آروم میشد 

خدایا شکرتتتتتتت 

من الان رفتم تاپیک قبلیت عکس رو دیدم و تفسیر کامل تابلو رو میدونم و با طرحش آشنایی کامل دارم.

شاید کسیکه نقاشی رو کشیده اصلا نمیدونسته داره چی میکشه و فقط کپی کرده

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند
2706