2733
2739

بچه ها ماجرارو کامل کامل تو تاپیک قبلم نوشتم من امروزم بهش پیام دادم ولی جس میکنم دختره یکم ناراحت شد اخرشم گف سرم درد میکنه وخداحافظ من از بابت دختره مطمئنم ک ب شوهرم پا نمیده فقط میترسم یجوری رفتار کنه ک شوهرم بفهمه من میدونستم وبروش نیاوردم بنظرتون ب دختره پیام بدم ازش خواهش کنم جلو من زنگ بزنه ب شوهرم وبگه پیگیر کارای اداریش نباشه یا ندم اخه شوهرم نمیدونه من میدونم منم نمیتونم بهش بگم چون میگه از کجا فهمیدی میفهمه چکش میکنم از طرفی حس میکنم خیلی جلو دختره خودمو کوچیک میکنم چیکار کنم بنظرتون توروخدا وقت بذارید ی دقیقه تاپیک قبلمو بخونید

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
بیکاریا واقعا 

چرا

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دست از سر دختر بیچاره بردار

این شوهری که اینقدر باید کنترلش کنی شوهر نیست

به جای اینکه دختره رو کچل کنی یه فکری به حال زندگیت کن

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
دست از سر دختر بیچاره بردار این شوهری که اینقدر باید کنترلش کنی شوهر نیست به جای اینکه دختره رو کچ ...

چیگار کمم

دختره گناه داره ولش کن دیگ   هر کی بود تا الان خورده بودت این خیلی مظلومه مشخصه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
چیگار کمم

اینقدر به دختره زنگ بزن

تا عصبانی بشه بره به شوهرت بگه

دعوا و بی حرمتی بشه

جیگرت حال بیاد

😂😀

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
2738

نمیدونم واقعا 

ولی بهش زنگ نزن 

اون مطمئنن برای خودش شخصیت قائله که از اولشم رسمی جواب همسرتو میداد 

با مدام زنگ زدنت بهش بر میخوره ی وقت.خودش میدونه چطور حریمو حفظ کنه 

خودتم که گفتی مشکل از همسرته 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

عزیزم اگه خیلی دلت شور میزنه خیلی خلاصه به اون خانوم بگو به روی شوهرت نیاره ولی دیگه بهش پیام نده، خیلی هم رک بشین با شوهرت حرف بزن اگه داد و بیداد کرد دیگه ساکت شو و بکش کنار ولی همونجا خونه شوهرت بمون یه فکری به حال آیندت بکن کار میخوای بکنی یا هرچی، دیگه هم هیچوقت پیگیر این ماجرا نباش چون تجربه ثابت کرده کسی اگه میره دنبال اشتباهی که خودشم میدونه بازم میره نمیتونی کاریش کنی