2733
2734

سلام عزیزان خوبین من یه مشکلی که دارم خیلی خجالتی هستم و تا حالا باشگاه نرفتم میخوام برم تا عید ولی نمیدونم چیکار کنم رفتم تو چی بگم به کی بگم برا ثبت نام و اینکه ضایع نشم پیششون خیلی ب کمک احتیاج دارم روم نمیشه از کسی بپرسم توروخدا راهنماییم کنید خیلی بده که تا حالا نرفتم نه ؟😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به اون خری ک پشت میزنشسته 😂ببخشید ولی ادمایی که همروخرفرض میکنن فقط پرروان 

میری میگی واسه ثبت نام اومدم میگه چ رشته ای میگی کار بادستگاه یافیتنس 

بعد ثبت نام میکنی میگه ازفلان روز بیا کفش کتونی باخودت میبری ویه لباس مناسب نه لباس خونگی 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
میری داخل منشی هست میری بش میگی هزینه ثبت نام چقده تایم کلاساش کی هست روزای کلاسو میپرسی و همین تمام ...

مثلا ساعتاش رو اون میگه کی برم و در هفته چند روزش رو اون تایین میکنه و اگه بپرسه چه ورزشی چی بگم بدنسازی؟

2738

منم چند سال پیش مثل شما بودم ولی باید پا بزاری روی ترسات ،خیلی ریلکس و راحت می ری داخل باشگاه اونجا منشی داره بهش میگه می خوای ثبتنام کنی حالا فیتنس یا ایروبیک یا هر چیزی بعدش اون راهنماییت می کنه و میری پیش مربی

در این حد کم رویی طبیعی نیست قوی باش با اعتماد ب نفس

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

حتما جایی برو که مربی خوب داشته باشه به بدنت آسیب نزنی 

لباس مناسب ورزش ببر و کفش ورزشی حین تمرین آرایش نکن اصلا و یه بطری آب هم داشته باش سه جلسه اول هم ایروبیک کار کن که زیاد کوفته نشی بعد برو رو دستگاه

میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️
به اون خری ک پشت میزنشسته 😂ببخشید ولی ادمایی که همروخرفرض میکنن فقط پرروان  میری میگی واسه ثب ...

چرا اخه یعنی منو دیگ خیلی پپه فرض میکنن اره خاک تو سر من از  تحقیر شدن میترسم و چه لباسی مخصوص باشگاه هست برم بخرم

چرا اخه یعنی منو دیگ خیلی پپه فرض میکنن اره خاک تو سر من از  تحقیر شدن میترسم و چه لباسی مخصوص ...

پپه چیه خخخ 

اصلا نترس کسی ک اعتماد ب نفس داره تحقیرش نمیکنن ولی خدانکنه بفهمی تو یکم خجالت میکشی مردم لج میکنن میگن لابد یه نقصی داره یه عیبی داره ک خجالت میکشه 

پرروباش توخونه داد بزن بگو من خجالتی نیستم حلوایینه 😁👌 

بارفیقتی پرروبگرد یادبگیرازشون 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
حتما جایی برو که مربی خوب داشته باشه به بدنت آسیب نزنی  لباس مناسب ورزش ببر و کفش ورزشی حین تم ...

ممنون گلم  فقط نمیدوننم مربی خوب هست یا نه و اینکه یه مربی هست برای همه و برنامه غذاییم میده یا باید بگم به خودشون هم بگم موقع ثبت نام ایروبیک میخوام کار کنم بدبختی اینه اسماشونم نمیدونم و با دستگاها اصن کار نکردم بلد هم نیسم میترسم مسخره ام کنن😭😭😭

2706