2726
عنوان

چرا نمیتونم ازدواج کنم😭

1195 بازدید | 117 پست

سلام بچه ها من اصلا خواستگار ندارم نمیدونم چی کار کنم باید

سن  ام رو نپرسید خواهش میکنم

هر کسی ام میبینه منو میگه دانشجویی عزیزم

یا یه آقایی به دختر عموم که ۴ سالش بود گفت برو پیش مامانت 😞💔

خیلی دلم گرفت

نمیدونم چرا جور نمیشه ازدواج ام 

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به وقتش میشه

منم راهنمایی بودم همه فک میکردن دانشجوام

متضاد بیبی فیس چیه من اونم😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728
خب ما الان چی بگیم ؟ باید سنت رو بگی

سنشو بگه میتونی براش شوهر جور کنی؟ 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
به وقتش میشه منم راهنمایی بودم همه فک میکردن دانشجوام متضاد بیبی فیس چیه من اونم😂

وای من دبیرستان و راهنمایی اینجوری فکر میکردن

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   
من ۲۳ سالم بود یه نفر بهم گفت سی بهت میخوره

من بدترم😭

انشاالله بهترینها برات اتفاق بیوفته 

قربونت‌ برم‌ ممنون همچنین 😭😘

منم جدا شدم فعلا نتونستم ازدواج کنم 

ان‌ شالله یه بخت عالی نصیبت‌ بشه عزیزم 

من ۲۳ سالم بود یه نفر بهم گفت سی بهت میخوره

منم الان سی بم میخوره

فقط چتری ک میزنم یکم بهتر میشه😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
من بدترم😭

نمیدونم چندسالته عزیزم ولی اگه واقعا فک میکنی سنت بیشتر میزنه رو تیپ و چهره و نوع ارایشت کار کن

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

حالا والا ازدواج کنی میگی😑 عجببب و به در و دریچه خیره میشی 

اصلا دنیای سمی و نکبتی شده

فقط امام زمان باید بیا نجاتمون بده

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2706