2726

کاربرای مردم آزار میان پست میذارن

مگه من به شما کاری دارم مگه کسیو اذیت کردم مگه جای شمارو تنگ کردم

فقط‌‌میاید چیزی مینویسید که توجهاتی که توی خانوادتون بهتون نشده اینجا جبران کنید

مگه شما میدونید من کیم که درباره ی کارم‌ نظر میدید

یا خودتون کی هستید که میاید نظر میدید اگه چیزی بارتون بود دائم‌توی این سایت آن نبودید

هربار اومدم توی ساعت شلوغی سایت تاپیک زدم اذیت کردید خدا ازتون نگذره ...

واگذارتون میکنم به خدا

اگه از نفرین میترسیدید دل نمیشکستید...

ترجمه متون تخصصی و مقالات با کیفیت عالی و با قیمت توافقی09107681549ترجمه تحقیق تایپ پاورپوینت و... دوستای گلم فایل یا توضیحاتتونو به واتساپ بفرستید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینجا تبلیغ ممنوعه عزیزم

مردم آزاری ممنوع نیست؟حرف مفت ممنوع نیست؟یه تاپیک زدم

چه اشکالی داره

مگه حای شمارو تنگ‌کردم

تاپیک چرت و پرت در روز چند تا زده میشه؟میخوام یه درامدی از مهارتم داشته باشم

بخاطر اینکه متاهلم و بچه دارم و هزار دلیل دیگه نمیتونم برم بیرون کار کنم

میخوام برای خودم وقت ازادم کار کنم

باید بزنین برام؟

ترجمه متون تخصصی و مقالات با کیفیت عالی و با قیمت توافقی09107681549ترجمه تحقیق تایپ پاورپوینت و... دوستای گلم فایل یا توضیحاتتونو به واتساپ بفرستید🌹
مردم آزاری ممنوع نیست؟حرف مفت ممنوع نیست؟یه تاپیک زدم چه اشکالی داره مگه حای شمارو تنگ‌کردم تاپیک ...

عزیزم پیج اینستا بزن 

کم کم فالور جمع میکنی

زیر پست پیج ها با فالور بالا تبلیغ کن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

اینجا متاسفانه تبلیغ و درخواست کمک از لحاظ مالی ممنوع هست 

خیلی ها رو دیدم و میشناختم ک نیاز شدید داشته به حتی لباس های کهنه مردم 

بنظرم اگه میموندن چیزی نمیشد حیف شدن رفتن 

اما خب قوانین سایت هست 🤔🙁 

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌
هووووف انقدر حرص نخور بابا مهم نیس

آخه هرباررررر تاپیک زدم حرف چرت زدن امروز دیگه واقعا دلم شکست...

اینجا متاسفانه تبلیغ و درخواست کمک از لحاظ مالی ممنوع هست  خیلی ها رو دیدم و میشناختم ک نیاز ش ...

شما چشمات نمیبینه؟؟؟مگه من گداییی کردم؟؟؟

خدا لعنتتون کنه لا این حرف زدنتون

عزیزم پیج اینستا بزن  کم کم فالور جمع میکنی زیر پست پیج ها با فالور بالا تبلیغ کن

گفتم‌اینجا بیشتر خانوم هستن راحت ترم

پیج هم زدم

جای دیگه هم تبلیغ میکنم

درآمدم بد نیست

اما نمیخوام یه لحظه هم بیکار باشم

فقط روزی یا دو روزی یبار میام یه تاپیک‌میزنم که‌اگه ابنجا هم کسی لازم داشت به من بگه

مرسی از راهنماییت

2706