2737
2739
عنوان

چجوری حال مامانم خوب بشه؟

79 بازدید | 6 پست

مامانم مشکل عصبی پیداکرده چندروزه حالش بده پشت سرش گزگز میکنه و دردمیکنه عصری اومدم دیدم نه صبونه خورده نه نهار افتاده رو تخت زنگ زدم دکتر انلاین اسنپ دکتر براش ارام بخش و ضد درد نوشته الانم شربت زعفرون با بهارنارنج و بیدمشک درست کردم با نبات دادم بهش دیگه چیا براش خوبه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکل عصبی دائمی داره مضطربه و تنش داره پنج سالم هست رماتیسم داره

عین مامان منه پس 

مامان منم خیلی استرس به و دقیقا پنج ساله رماتیسم داره 

فک کنم همین داروهای روماتیسم باعث استرسشون شده 

مسافرت و دورهمی حال مامانمو خییییلی عوض می‌کنه 

البته مامانم تو خونه بابام خیلی اذیتش می‌کنه خدا ازش نگذره 

2731

سعی کنین همیشه شیرینی جان ندین،اول مطمئن بشین فشارشون چنده،

سعی کنی باهاشون حرف بزنین، به حرفهای توجه کنین،بزارین درود دل کنن.

کسایی که بیشتر دوست دارن رفت و آمد کنین، درسته باید رعایت کرد بخاطر کرونا اما بد نیست مهمونی برین و مهمان بیاد خونتون،تعداد افراد کم باشه،

ترجیحا اخبار ،فیلم های درام نبینن.

اگه اهل خوندن کتاب هستن، کلی کتاب خوب هست برای شاد بودن، آرامش زندگی،و...

ازش تعریف کنین،سعی کنیم اعتماد به نفس شون بالا بره. 

حتما به خودشون برسن،اگه فکر میکنین خودتون رنگ مو بگیرین موهاشون رنگ کنین، یا اینهمه کارهای زیبایی برای خانم ها خیلی خوبه البته در حد تعادل.

مدل موهاشون عوض کنن، به صورتشون برسن، بوتاکس کنن، اگه لازمه فیبروز ابرو،حتی میشه هزینه های کمتر با ماسک گیاهی تو خونه به پوست رسید.

پیاده روی عالی،هفته ای سه بار هم شده یکم قدم بزنین،

گوش دادن آهنگ شاد،

تغییر تو لباس، شده چندتا لباس های کهنه بریزین دور، نمیکنم خرج زیاد ولی یه شال یا روسری جدید، می‌تونه سرحال کنه.

مشکل اعصاب بیشتر ریشه تو فکر  آدم هست، حتما بزارین حرف بزنه از مشکلات یا دغدغه هاشون، باهاشون هم صحبت بشین تاکید تا جایی میشه آروم کنین برای مسائل راه حل بزارین،

تاکید کنین همه چی درست میشه، امید به خدا داشتن، حتما هم صحبت بشین باهاشون

خدایا همیشه برای همه مردم بهترینا رقم بزن،همه از ته دلشون شاد باشن