2726
عنوان

نمي دونم چراناراحت شدم

230 بازدید | 10 پست

بااينكه مي دونم الان ميايد ميگيد تو پررويي واينا ولي خب….

دخترخالم ي سري لوازم ارايش ميخواست بخره از ي سايتي چون خريداش زياد بود رايگان مي شد

بهش گفتم اون روز كه خريدي منم ي چيزي ميخوام بهم بگو كه برات هزينشو بريزم واسه منم بخري…

ولي خودش گرفت وبهم نگفت

نمي دونم چرا ناراحت شدم اخه خيلي بهش گفتم ادمي ام نيست يادش بره

اين همه من براش خريدكردم حالا من يه بار يه چيزخواستم

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا یه اخلاق های خاصی دارن دیگه

خدا می‌دونه که چقدر پر از ایده و آرزو ام و چقدر خالی از انگیزه و انرژی💔🚶🏻‍♀️. برام دعا کن عشقمو ببینم کاش بفهمی که چقدر سخته تو خیالت ببینیش از خواب بیدار شی بفهمی همش رویا بود🥲 کاش کسی بود که منو می‌فهمید 
2728
حق داشتی ولی من خودم هیچوقت هیچوقت کاری از کسی نمیخوام که یه وقت اینطوری دلم نشکنه

اره هميشه اينطوري درسته ك هيچي حتي كوچيكترين چيزي از كسي نخواي

اي پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بي‌طاقتم، و جانم از آن اندوه كه نصيب من گرديده، آكنده است؛ و اين در حالي است كه تنها تو مي‌تواني آن اندوه را از ميان برداري و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور كني. پس با من چنين كن، اگرچه شايسته‌ي آن نباشم، اي صاحب عرش بزرگ!