2204
عنوان

طلاق بهاره رهنما از حاجی راسته؟

5111 بازدید | 74 پست

راسته یا شایعس؟ 

واقعا بعد طلاق  میخواد خرج بزک دوزکشو از کجا بیاره من موندم 🤔😅

حوا به آدم گفت: دوستم داری؟ آدم گفت: مگه خبر مرگم چاره ی دیگه ای دارم؟  ❤️و این گونه بود که عشق آغاز شد❤️  

ظاهرا بله!خدا میدونه!

من رفتم چون اینجا فقط توهینه!هر کی میشناسه منو حلال کنه!هیچوقتم برنمیگردم ولی تو قلبم ماندگارید!میرم که انسان باشم و موفق!هیچ وقت فکر نمیکردم برا یه علامت❗هی ریپلای بشم!علاقه دارم بهش چون بیانگر کلی احساساته!یه مدت استفاده ام از نینیسایت حداقله!درخواست دوستی نمیپذیرم!قبلیها رو هم پاک کردم!در حال خود سازی...🍃loading...!امضا های قبلمو پاک نمیکنم چون دوستشون دارم!😊تاپیکامو باز میذارم تا باشه شاید یکی خواست مثل من حرف بزنه توشون!😁😅

سپیدمو، سایت راهنمای مشکلات سالمندان، مقالات اموزشی، اخبار، خدمات، تبادل نظر

مگه بازیگر نیست

خرجشو درمیاره😐

تو اینستا هم که فعالیت داره

با نگاه عاشقونه❤چه عاشقانه ای خواهد شد وقتی نگاه در نگاه تو نفس در نفس های تو در آغوشی پر از عطرِ تنِ تو آرام بگویم (دوستت دارم)❤(درخواست دوستی🙅🏻‍♀)👊🏻
2050
نگران خرجش نباش در میاد

از کجا آخه؟ لامصب خرجش بالاس

مطمئنم یه هفته بعد طلاق 10 کیلو کم کنه

تازه حاجی رو تور کرده بودا

حوا به آدم گفت: دوستم داری؟ آدم گفت: مگه خبر مرگم چاره ی دیگه ای دارم؟  ❤️و این گونه بود که عشق آغاز شد❤️  
اونو ولش خودکشی سحر زکریا به کجا رسید؟

اونم خودکشی کرده؟ انقده بدم میاد ازش

تو بازیگرا اول از همه از زکریا بدم میاد

اونو ولش خودکشی سحر زکریا به کجا رسید؟

عههههه خودکشی کرد؟؟ چرااا

همش به هم ریخته اس !!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛      کصافط میلیاردر شده    خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی   هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒             چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                             هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی   😂     یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم. نامه ای ب فرزندم»»» تا وقتی ایرانم کنسلی😂😐
2051