2726

خانومای مهربون میگن دعای زن در هنگام شیردادن به بچش میگیره و براورده میشع بچه ها من مریضم قسم به قران صبح سرم زدم از درد میشه هنگام شیر دادن بچتون برای حل مشکلم که اتفاق بده برام نیفته و درمان شم و به خیر بگذره در هنگام شیردادن بچه برام بخونید یدونه حمد؟؟ و دعا کنید؟؟ محتاجم ممنون

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
خدا شفا میده چشم

محتاجم فقط

یادتون نره  

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما عزیزم  ان شالله که بهترینها واست اتفاق بیفته

ممنون محتاجم هر روزدکترم  یادتون نره

انشالله عزیزم اتفاقا الان دارم شیر میدم عزیرم انشالله مشکلتون حل بشه

لطفا از منم یاد کنید و برای حل مشکلم حمد بخونین خدا خیرت بوه

الهی فدات شم خیلی دلم گرف پیامتو خوندم  بچم الان رو پامه چشم حتما الهی به پاکی این شیرخواران ...

حافظمو دارم از دست میدم پاهام یه مشکلی دارن ۱۰ روز دیگه نوارعصب عصله میگیرم ببینم مشکلشون چیه میترسم مشکل بدی باشه پاهامو قطع کنن دکتر گفت امیدت به خدا باشه 

بیماری ترومبوسیتوپنی گرفتم 

خونریزی شدید میکنم 

دلم داره میترکه از غصه هیچکسو ندارم 

مشکوکم به تومور مغزی 

حافظمو دارم از دست میدم پاهام یه مشکلی دارن ۱۰ روز دیگه نوارعصب عصله میگیرم ببینم مشکلشون چیه میترسم ...

عزیزم اصلا نگران نباش

برات آیت الکرسی و حمد می خونم  

آزمایش دادی خبرم کن حتما❤😔

2706