2726
عنوان

مامانم الهی خبر مرگتو بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 80 پست
آره تو هم بیا اینجا مثل پیرزنا نفرین کن کلی انرژی منفی به مایی بده که اصلا دخلی به زندگیت نداریم حتم ...

بدترش سرت میاد شک نکن

جز اینجا کسیو ندارم بنظرم بهتره دل نشکنی

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
خخخخخخخ.... همین... ناراحت نشو بابا

متاسفم

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درک میکنم:)ولی خو راهی جز تحمل نیس حداقل واسه من

داشتم درس میخوندم اومد تو اتاق باهام دعوا کرد رفت بیرون گذاشتم گریه نمیتونم تحمل کنم 

بخدا که خودمو میکسم

2728

منم شنیدم با اینکه تک فرزندم ... 

ولی از ته نبود ! انسان ها از چیزی که میترسن که به سرش بیاد ... 

مامانم گفت هیچی نمیشی ولی الان دازن بهم خرج میلیونی میکنن میگم گفتی هیچی نمیشی؟! گفت بخاطر اینکه گفتم درس بخونی بهت حرص بیاد ! 

دیدم که حتی باهام دعوا میکنن به فکر منه 

اون مادر برام مریم مقدسه دوسش دارم🦋

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
ب عنوان کسی ک ت خانواده کلی ضربه دیدم عذاب کشبدم و همچنان عذاب میکشم و همش از سمت مادرمه نمیتونمهمچی ...

ولم کن توروخدا 

منم شنیدم با اینکه تک فرزندم ...  ولی از ته نبود ! انسان ها از چیزی که میترسن که به سرش بیاد . ...

کاش به منم فقط همینو میگفت

جای من نیستی دیگه که درک کنی

آره تو هم بیا اینجا مثل پیرزنا نفرین کن کلی انرژی منفی به مایی بده که اصلا دخلی به زندگیت نداریم حتم ...

عزیزم اینجا سایت عمومیه 

من کاملا اسی رو درک میکنم شما دلیل نمیشه چون مادره خودت خوبه فک کنی همه خوبن

من خودم کاملا اسی رو درک‌میکنم

قضاوت بی جا نکنید

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️
داشتم درس میخوندم اومد تو اتاق باهام دعوا کرد رفت بیرون گذاشتم گریه نمیتونم تحمل کنم  بخدا که ...

اینا در برابره زندگیه من شوخیه😂💔یه مدت میخواستم خودکشی کنم

ولی خو پشیمون شدم(:

بعضی ازآدماتکیه گاه نیستن پرتگاهن 🐼🐾

اسی درکت میکنم و مطمعنم بچه ها ک جزمادرشون پناه امنی ندارن قطعا یه رفتاری ازش دیدی ک اینطوری میگی

مدارا کن حساسیت نشون نده و این چیزایی ک اینجا گفتی جلو روی مادرت نگو. کلا سکوت پیشه کن

شوهرم زندگیمه❤️دنیامه❤️نفسمه❤️.😍11 سال خون دل خوردم تا شدی مال خودم عزیزترینم😍 🥰                    خدااااا جونم ثانیه به ثانیه مواظب عشقم باش❤️ سپردمش دست خودت. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

چرا اخه وقتی میبینید یکی ناراحته بیشتر میرید رو مخش مثلا چه تاثیری رو تو داره انرژی منفی گرفتی خب نیا تو تاپیکش همه مادرا که خوب نیستن بعضیا واقعا روانین 

کاش به منم فقط همینو میگفت جای من نیستی دیگه که درک کنی

مامانم منم همینه کلی فحش

نفرین

تهمت

امروز کلی جیغ زدم،زدم ت سر خودم روانی شدم 

کسیم درک نمیکنه

باید تحمل کرد

اگه کسی کار اینترنتی سراغ داره بم بگه🥺♥️
عزیزم اینجا سایت عمومیه  من کاملا اسی رو درک میکنم شما دلیل نمیشه چون مادره خودت خوبه فک کنی ه ...

من قضاوت بی جا نکردم.لطفا پستمو درست بخون.چه قضاوتی توش بود؟

الان نفرین کردن چه دردی ازش دوا میکنه؟ حرف من اینه که انرژی منفی نده به خودش و ما.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706