2737
2734
عنوان

مامانم الهی خبر مرگتو بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر روز سمی تر از دیروز شعار نی نی سایتی ها

اره مامانت هنوز فوشای مثبت ۱۸‌و کلی نفرین و دعا نکرده بی دلیل برات

هنو گشنگی نکشیدی 

هنو خونتون کثیف نیست مثل ما

هرروز کلی دلتو نشکونده

امروز بخاطر نمره ای کاش لال میشدم بهش نمیگفتم کلی دلمو شکوند دست اخر زدش تو سرم و گفت تو هیچی نمیشی 

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
یه روز مادر بشی بچت این دعارو در حقت‌کنه چه حسی پیدا میکنی😊

یه روز اون چیزایی که تعریف کردم بدترش سرت بیاد

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
2738
اره مامانت هنوز فوشای مثبت ۱۸‌و کلی نفرین و دعا نکرده بی دلیل برات هنو گشنگی نکشیدی  هنو خونت ...

بدترشو شنیدم

کشیدم

درک میکنم

ولی این حرفم نمیتونم بزنم💔

بعضی ازآدماتکیه گاه نیستن پرتگاهن 🐼🐾
اره مامانت هنوز فوشای مثبت ۱۸‌و کلی نفرین و دعا نکرده بی دلیل برات هنو گشنگی نکشیدی  هنو خونت ...

آره تو هم بیا اینجا مثل پیرزنا نفرین کن کلی انرژی منفی به مایی بده که اصلا دخلی به زندگیت نداریم حتما مشکلت حل میشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
 بدترشو شنیدم کشیدم درک میکنم ولی این حرفم نمیتونم بزنم💔

دیگه نمیکشمم 

الهی 🥺

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2706