2204
عنوان

مامانم الهی خبر مرگتو بیارن

1671 بازدید | 80 پست

الهی اهلی یه روز بیدار شم گوشی زنگ بخوره بگن مامانت مرده تو بیمارستان بیا جنازشو تحویل بگیر

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

هر روز سمی تر از دیروز

شعار نی نی سایتی ها

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او⁦؛ خداوندگار عشق و عرفان، ⁩مولانای جان⁦♥️⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد🦋 دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    🌻💛✨به امید روزی که بهتون بگم:خیلی سخت بود ولی تونستم
2050

چرا  مگه چیشده

بعضی ادما یه دوره ای به زندگیت وارد میشن و اون دوره و مدت کوتاه کافیه تا روی واقعیشونو ببینی 🙂🙂🙂🙂🙂   ممکن است بتوانید برخی افراد را برای همیشه فریب دهید،یا همه را برای مدت اندکی، ولی همه را نمیتوانید برای همیشه فریب دهید.
هر روز سمی تر از دیروز شعار نی نی سایتی ها

اره مامانت هنوز فوشای مثبت ۱۸‌و کلی نفرین و دعا نکرده بی دلیل برات

هنو گشنگی نکشیدی 

هنو خونتون کثیف نیست مثل ما

هرروز کلی دلتو نشکونده

امروز بخاطر نمره ای کاش لال میشدم بهش نمیگفتم کلی دلمو شکوند دست اخر زدش تو سرم و گفت تو هیچی نمیشی 

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
2292