2410
2553
استارتر پسر من ماشاالله وحشتناک تپلیه. از همون چهار پنج ماهگی زیاد چاق شد. تا حالا سه بارچکاب کامل ب ...

همین دیگه نمیشه رژیم داد ..ب من گفت شیر رو کمتر کن آخه چجوری ..گریه می‌کنه طاقت ندارم گریه کنه ..ینی پسرتون مشکلی نداشت ؟؟شاید بعضی بچه ها درشتن حتما ک‌ نباید چیزی باشه😩خیلی ناراحتم معدم درد گرفته از اعصاب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیدم اطرافم بچه ی دوساله بیست ودوکیلوبود،خب الان سنش زیاده و همیشه هم چاق وپرخوربوده😆😆البته بچه ها به محض راه رفتن ودندون درآوردن لاغرمیشن،پسرمن پنج ماهگی ده کیلوبود،به لطف رفلاکس که گرفت لاغرشد الان دوسالشه شانزده کیلوشده....واینکه بچه تون درسته یاچاق؟؟کلن چاقی ودرشتی فرق میکنه،پسرمن زیادچاق بنظرنمیاد ولی خب رو ترازو زیادنشون میده

خدارو شکر ک مادران فهمیده دارن زیاد میشن که اضافه وزن بچه رو باعث افتخار ندونن  عزیزم وزن بچه ...

خدا کنه عزیزم ..ن من همون موقع ک باردار بودم نگران بودم میرفتم سونو میگفتن دو هفته رشدش بیشتره ..الآنم همه فکرم اینه نمونه براش 

2720
همین دیگه نمیشه رژیم داد ..ب من گفت شیر رو کمتر کن آخه چجوری ..گریه می‌کنه طاقت ندارم گریه کنه ..ینی ...

نه شکر خدا مشکلی نداشت. من خیلی حساسم رو بچه. خیلی آزمایش و دکتر بردم و میبرم‌. ولی کلا چاقی چیز خوبی نیست. متاسفانه منم نمیتونم رژیم بدم فقط کالری پایینتر میدم بهش که اونم زودتر گشنه میشه

من دیدم اطرافم بچه ی دوساله بیست ودوکیلوبود،خب الان سنش زیاده و همیشه هم چاق وپرخوربوده😆😆البته بچه ...

پره ..منم حساب کردم اینجور پیش بره دو سالگی ۲۰ کیلو بشه خوب نیست خوب الهی شکر سالمه ولی اضافه وزن خوب نیست ..نمی‌خوام پرخور و تپل بشه 

نه شکر خدا مشکلی نداشت. من خیلی حساسم رو بچه. خیلی آزمایش و دکتر بردم و میبرم‌. ولی کلا چاقی چیز خوب ...

ن خوب نیست ..ایشالله من بتونم کنترل کنم جلو حس مادریم رو بگیرم بخاطر خودش 

2714
بله تو ۸ ماهه..۳۸۵۰ دنیا اومد الان ۱۱ و نیمه ..کم کاری تیرویید گرفتم تو بارداری دیابتم رفت لب مرز&nb ...

ماشالله وزن تولدشم خوب بوده 

پسر منم ۳۹۰۰ بود همیشه هم وزنش بالای نمودار بود ولی هیچوقت دکترش نگفت مشکلی داره مثلا سه سال بود میگفت قد و وزنش به بچه پنج ساله میخوره ولی اصرار میکردم چکاپ بنویس میگفت لازم نیست  هنوزم وزنش نسبت به سنش بیشتره بهداشت کلی نگرانم کرد که ببر چکاپ شاید دیابت یا تیرویید باشع بردم خداروشکر همه چیز خوب بود ولی قدش بلنده اصلا چاق نشون داده نمیشه 

شما هم نگران نباش خوب کاری کردی چکاپ دادی خیالت راحت میشه 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
فقط استارتر الان بچس ان شاللله بزرگ میشه لاغر بشه حواست باشه اینطوری پیش نره فردا ک بزرگ شد ازین خ ...

والا دندون هم درآورد وزن کم نکرد اینا منو میترسونه ..ایشالله ک آزمایشش خوب باشه ..اما تو غذاش کنترل میکنم 

خدا کنه عزیزم ..ن من همون موقع ک باردار بودم نگران بودم میرفتم سونو میگفتن دو هفته رشدش بیشتره ..الآ ...

نگران نباش اصلا 

بعضی بچه ها ذاتا درشتن از نمودار ک میزنن بالا واسه چکاپ میفرستن 

آفرین به شما

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
ن شیر خودمو میخوره  

ببین لطفا به من گوش کن خودت رو نگران نکن باشه ؟ خودتو نگران نکن اصلا 

جواب ازمایشش ان شاالله اوکیه دوست من کارشناس تغذیه ست دقیقا عکس بچه یکی از دوستاشو فرستاد برام یک سالش بود قد و وزنش بلننننند و هیکککککککلی بود پسر هم بود ماشالله خدا برای پدر مادرش نگهش داره  واقعا به هیچچچچچ وجه بهش نمیخورد یک سالش باشه باور کن من دیدم ازم پرسید حدس میزنی این چند سالش باشه اصلا زیر سه سال به مخیله م خطور نمی‌کرد ولی هیچ مشکلی نداشت می‌گفت استادش که دکتر مشهوری هم هست بهش گفته شیر مادر هر چی خورد نوش جونش باشه هیچ مشکلی نیست 

حالا آزمایش هم داده کار عالی ای کردی 

ولی الزاما اضافه وزن نوزاد مساوی کم کاری تیروئید نیست شاید واقعا ژنتیک بچه هیکلی و درشت باشه نترس اصلا من اگه اون بچه رو نمی دیدم بهت امید نمیدادم واقعا 

2706