2204
نترس بابا دکترا شورش در میارن ب منم میگن شیر کم بده ولی راه ک برن کلی از وزنشون کم میشه

پسزم شیر زیاد میخوره دکتر گفت شاید کم کاری تیرویید داره اگ آزمایش نده ندونی خدا نکرده همچین چیزی باشه قدش کوتاه میمونه درصورتیکه قدش۷۱ ..گفت ممکنه مغزش کوچیک‌ بشه دور از جون همه بچه ها😭

۸ ماه ای که اندازه یکساله باشه 

اگه شیر مادر فقط بهش میدی که هیچی بذار بخوره نووووووش جونش اصلا دلتو بد نکن به هیچ وجه ولی اگه شیر خشک میدی که خراب کاری کردی با مشاور تغذیه صحبت کن 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم .

پسر عمه من سه ماهش بود ۱۲ کیلو بود

همه جاش جین چینی بود 

پسر خودم ۸ ماهگیی ۱۱ کیلو بودم

نترس به دونون دراوردن و راه افتادن بیفته لاغر میشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

وزن تولدش و وزن فعلیش چقدره؟  گفتین نوزاد فکر کردم زیر یکماه هست هشت ماهشه؟

بله تو ۸ ماهه..۳۸۵۰ دنیا اومد الان ۱۱ و نیمه ..کم کاری تیرویید گرفتم تو بارداری دیابتم رفت لب مرز 

پسزم شیر زیاد میخوره دکتر گفت شاید کم کاری تیرویید داره اگ آزمایش نده ندونی خدا نکرده همچین چیزی باش ...

خب انشالله جواب ازمایشش مشکلی نداره نگران نباش

عزیزان یه صلوات بفرستیدشوهرم شغل بهتری پیداکنه الان حقوقش کمه خیلی سخته😭😭لایک کنیدصلوات بفرستم براتون❤
پسزم شیر زیاد میخوره دکتر گفت شاید کم کاری تیرویید داره اگ آزمایش نده ندونی خدا نکرده همچین چیزی باش ...

وااای چقد میترسونن من خودم کم کاری دارم ولی پسرم نداره 

شیرم زیاد میخوره . اخه اینا چ حرفایین ب ی مادر میگن

شعور،شعور،شعور!خدایااااا  :(   شعوووور بده 😑

استارتر پسر من ماشاالله وحشتناک تپلیه. از همون چهار پنج ماهگی زیاد چاق شد. تا حالا سه بارچکاب کامل بردمش شکر خدا چیزی نبود ولی دکترش هی منو میترسونه باز زده به سرم ببرمش آزمایش بده. شکر خدا که تا اینجا مشکلی نبوده الان هجده ماهشه انشاالله از این به بعدم چیزی نباشه. هرچقدرم میخوام رژیم بدم نمیشه اشک میریزه غذا وشیر میخواد 

2050

خدارو شکر ک مادران فهمیده دارن زیاد میشن که اضافه وزن بچه رو باعث افتخار ندونن 

عزیزم وزن بچه ت در حد مشکل دار بودن نیست 

شب شبِ شعر و شوره،شب شبِ ماه و نوره،با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره(با ریتم بخون قشنگم)
استارتر پسر من ماشاالله وحشتناک تپلیه. از همون چهار پنج ماهگی زیاد چاق شد. تا حالا سه بارچکاب کامل ب ...

همین دیگه نمیشه رژیم داد ..ب من گفت شیر رو کمتر کن آخه چجوری ..گریه می‌کنه طاقت ندارم گریه کنه ..ینی پسرتون مشکلی نداشت ؟؟شاید بعضی بچه ها درشتن حتما ک‌ نباید چیزی باشه😩خیلی ناراحتم معدم درد گرفته از اعصاب 

من دیدم اطرافم بچه ی دوساله بیست ودوکیلوبود،خب الان سنش زیاده و همیشه هم چاق وپرخوربوده😆😆البته بچه ها به محض راه رفتن ودندون درآوردن لاغرمیشن،پسرمن پنج ماهگی ده کیلوبود،به لطف رفلاکس که گرفت لاغرشد الان دوسالشه شانزده کیلوشده....واینکه بچه تون درسته یاچاق؟؟کلن چاقی ودرشتی فرق میکنه،پسرمن زیادچاق بنظرنمیاد ولی خب رو ترازو زیادنشون میده

خدارو شکر ک مادران فهمیده دارن زیاد میشن که اضافه وزن بچه رو باعث افتخار ندونن  عزیزم وزن بچه ...

خدا کنه عزیزم ..ن من همون موقع ک باردار بودم نگران بودم میرفتم سونو میگفتن دو هفته رشدش بیشتره ..الآنم همه فکرم اینه نمونه براش 

همین دیگه نمیشه رژیم داد ..ب من گفت شیر رو کمتر کن آخه چجوری ..گریه می‌کنه طاقت ندارم گریه کنه ..ینی ...

نه شکر خدا مشکلی نداشت. من خیلی حساسم رو بچه. خیلی آزمایش و دکتر بردم و میبرم‌. ولی کلا چاقی چیز خوبی نیست. متاسفانه منم نمیتونم رژیم بدم فقط کالری پایینتر میدم بهش که اونم زودتر گشنه میشه

من دیدم اطرافم بچه ی دوساله بیست ودوکیلوبود،خب الان سنش زیاده و همیشه هم چاق وپرخوربوده😆😆البته بچه ...

پره ..منم حساب کردم اینجور پیش بره دو سالگی ۲۰ کیلو بشه خوب نیست خوب الهی شکر سالمه ولی اضافه وزن خوب نیست ..نمی‌خوام پرخور و تپل بشه 

نه شکر خدا مشکلی نداشت. من خیلی حساسم رو بچه. خیلی آزمایش و دکتر بردم و میبرم‌. ولی کلا چاقی چیز خوب ...

ن خوب نیست ..ایشالله من بتونم کنترل کنم جلو حس مادریم رو بگیرم بخاطر خودش 

بله تو ۸ ماهه..۳۸۵۰ دنیا اومد الان ۱۱ و نیمه ..کم کاری تیرویید گرفتم تو بارداری دیابتم رفت لب مرز&nb ...

ماشالله وزن تولدشم خوب بوده 

پسر منم ۳۹۰۰ بود همیشه هم وزنش بالای نمودار بود ولی هیچوقت دکترش نگفت مشکلی داره مثلا سه سال بود میگفت قد و وزنش به بچه پنج ساله میخوره ولی اصرار میکردم چکاپ بنویس میگفت لازم نیست  هنوزم وزنش نسبت به سنش بیشتره بهداشت کلی نگرانم کرد که ببر چکاپ شاید دیابت یا تیرویید باشع بردم خداروشکر همه چیز خوب بود ولی قدش بلنده اصلا چاق نشون داده نمیشه 

شما هم نگران نباش خوب کاری کردی چکاپ دادی خیالت راحت میشه 

بشینیم کنار خدا فیلم زندگیمو ببینیم بعد یهو از جا بپرم با انگشت به تلوزیون اشاره کنم با سرعت برم سمت تلوزیون بگم ایناهاااا ایناهاااا همینجاست..... نگهش دار....ازینجا به بعد پشتم و خالی کردی خدا...از همینجاا....💔
2051