2204

کاش منم باردار بودم😊

من میتونم به هدفم برسم ! وزن اولیه۹۰😖وزن فعلی :\\85.500//هدف اول۸۵ ✅ هدف دوم ۸۰ ⬜️  هدف سوم ۷۵⬜️  هدف چهارم ۷۰ ⬜️ هدف اخر ۶۵⬜️🥰😇یه بار تونستم دوباره هم میتونم😊 من۱۴۰۱/۷/۱میدونم که این تاریخ۷۰کیلوام🥹خیلی مهمه😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

وزن تولدش و وزن فعلیش چقدره؟ 

گفتین نوزاد فکر کردم زیر یکماه هست هشت ماهشه؟

بشینیم کنار خدا فیلم زندگیمو ببینیم بعد یهو از جا بپرم با انگشت به تلوزیون اشاره کنم با سرعت برم سمت تلوزیون بگم ایناهاااا ایناهاااا همینجاست..... نگهش دار....ازینجا به بعد پشتم و خالی کردی خدا...از همینجاا....💔
2050
مشکلی نیس ک وقتی راه برن وزن کم میکنن پسر منم سه تا بالای منحنی وزنه

😔😔دکترا ترسوندنم ..الان از آزمایشگاه اومدم آزمایش خون داد برای کم کاری تیرویید و چربی و قند و اینا 

چقدشه؟؟ من پسرخالم ۶ماهه ۱۱کیلوئه

ماشاالله پسرمن ۱۵ماهشه۱۱کیلوعه

پسرمنم تپلی بود ولی ازوقتی که راه افتادلاغرشد

عزیزان یه صلوات بفرستیدشوهرم شغل بهتری پیداکنه الان حقوقش کمه خیلی سخته😭😭لایک کنیدصلوات بفرستم براتون❤
😔😔دکترا ترسوندنم ..الان از آزمایشگاه اومدم آزمایش خون داد برای کم کاری تیرویید و چربی و قند و اینا ...

نترس بابا دکترا شورش در میارن ب منم میگن شیر کم بده ولی راه ک برن کلی از وزنشون کم میشه

شعور،شعور،شعور!خدایااااا  :(   شعوووور بده 😑
تو ۸ ماهه نزدیک دوازده کیلوعه اندازه یک ساله ماشاالله ..پسزخالتون مشکل خاصی نداره؟؟خالتون تو بارداری ...

منم پسرم تازه 6 ماهش شده 10 کیلوعه

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍.............................دختر_ماه_نقره:هیچ چیز همیشگی نیست❤
2051