2726
عنوان

پسر بداخلاق

213 بازدید | 18 پست

سلام دوستان پسر۱۷سالم خیلی خشن هست تاجایی که دست درازی میکنه

امروز یه فوش کوچیک دادم بهش رو دستم چنگ انداخت زخمی کرد به پدرش هم نمیتونم بگم چون خون به پا میشه

توروخدابگین چیکارکنم این عادت بدشو ترک کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از مشاورین همین نی نی سایت بپرس 

تو کلینیک بزن سوال تو مطرح چند روزه جواب میدن 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
به پدرش بگو تا حرمت خودتونا حفظ کنید

اینطور چون از طرف پدرش  سرکوب میشه  اونم به خاطر چوقولی مادر...بدتر لج میکنه یا کینه به دل میگیره با توجه به سنش...

راه درست مراجعه به مشاور و قدم اول کشف ریششه

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
نه پدرش هم ازپسش برنمیاد😔

پس هیچی دیگه والا منم 16 سالم بود ی هل دادم مامانمو بابام ی سیلی زد بهم که هیچ وقت یادم نمیره گفت وقتی به مادرت احترام نزاری پس فردا به زنتم احترام نمیزاری  

الماس فقط یه تیکه ذغال سنگه که تونسته زیرفشار دووم بیاره💎💎

باهاش دوست باشین ...سعی نکنین کاری انجام بدین لجش رو در بیارین ...تو این سن نوجوان ها بد اخلاق و پرخاشگر و یکمی عصبی و گوشه گیری هستن ...توقع درک بالایی دارن .... باهاش حرف بزنین ...روزی حداقل یه ربع ساعتی رو به حرف زدن با پسرتون اختصاص بدین ...بهش اهمیت بدین که بدونه براتون مهم هست ...برای تصمیم گیری بهش احترام بگذارین ...من خودم 18 سالمه شاید حرفام  زیاد درست نباشه ولی خودم وقتی عصبانی و پرخاشگر میشم بیشتر به این دلیل ها هست ...قبلا زیاد اینطور میشدم الان بزرگتر شدم بیشتر پدر و مادر رو درک میکنم

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
2706