2737
2734

اگر زن متاهل هستید مقدمات بارداری فراهم شده است، اگر مجرد هستید مقدمات ازدواج فراهم شده است. مشاوره یا حمایت یک زن در پیشبرد هدفتان موثر واقع خواهد شد یک پیشنهاد موفقیت آمیزبه شما می شود. یک جهش مطمئن در زندگی دارید انرژی مثبت و آزاد به دست خواهید آورد .بخت با شما یار است

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر زن متاهل هستید مقدمات بارداری فراهم شده است، اگر مجرد هستید مقدمات ازدواج فراهم شده است. مشاوره ...

منم میخام تولوووخدا 😩😩😩

بابغض لبخند بزن   بگذار شیطان سجده کند به عظمت غروری که هرگز نشکست   

[QUOTE=224106301]منم میخام تولوووخدا 😩😩😩[/
پیشنهاد غیر منتظره ای از سوی یک مرد که مقتدر و حامی شماست (هچون پدر) به شما مي شود که باعث جهش و انرژی برای شما خواهد بود. سعی کنید از او در امور کاریتان مشاوره بگیرید اگر دنبال رابطه ای ایده آل هستید با تلاش و کوشش به آن می رسید. اگر مجرد هستید و به دنبال ارتباط عاشقانه ای که منجر به ازدواج شود میابشد، باید ابتکار عمل به خرج دهید

2738
اگر زن متاهل هستید مقدمات بارداری فراهم شده است، اگر مجرد هستید مقدمات ازدواج فراهم شده است. مشاوره ...

برا منم بگید لطفا احساسی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
برا منم بگید لطفا احساسی

شفای یک مادر، به علت گوهر وجود پاک یک مادر امدادهای غیبی در راه است (زنی که نازاست بارور می شود) دعای خیر مادر برایتان مشکل گشاست احتیاط کنید یک زن ناشناخته و مرموز وارد زندگی شما شده یا می شود. او با حرف های زیبا شما را گول زده. اعتماد به نفس بالایی دارد و او بسیار خطرناک است

2706