2733
2734

سلام ببینید امیدوارم بهتون برنخوره ولی من از پست های اینجا فهمیدم بعضی ها اصلا شاید یدونه کتاب هم تو عمرشون باز نکردن و تاپیک هایی که موضوعاتش مربوط به چیزای ببخشید اینو میگم خاله زنکی هست (مثلا دعوا با خواهر شوهر و اینجور چیزای کلیشه ای و واقعا زشت گاهی اوقات) خیلی بازدید داره بعدم خرافات و دعانویسی و اینا هم اینجا هست. مثلا امروز یه تاپیک دیدم خانمه یه تابلو نقاشی بود میگفت بچه من از این خوشش میاد علتش چیه میومدن مینوشتن جن زدست یکی میگفت شیطانیه یکی میگفت بندازش دور تسخیر شده هست!!! و باورم میکردن خاطرات دیدن جن و این داستانها. یکی میگفت چشم سومه و یکی دیگه جواب داد چشم سوم چیه یعنی ایشون حتی یه مطالعه کلی از یه کتاب درست و حسابی نداشته که حداقل معنای این کلمه رو بدونه یعنی کاری بعضی ها اینجا جز دعوا با خانواده همسر بلد نیستن سالی یه کتاب نمیخونن بعد با قاطعیت از روی خرافات میگن که اره جن زده هست به هم دعانویس معرفی میکنند و این حرفها! منم بچه بودم از یسری اهنگهای قدیمی مادرم تعریف میکنه ارامش میگرفتم یعنی اون اهنگها هم جن زده بودن؟!! لطفا بس کنید این خرافات رو میدونم زندگی شخصی به من ربطی نداره ولی این دیگه زندگی شخصی نیست اینجا تصویر کلی ای از مادرها و همسرها و خانم های ایرانی رو ارائه میده و این واقعا زشته که اینجور خرافات هنوز جریان داره هنوز سرانه مطالعه پایینه هنوز هم چیزای خاله زنکی و خرافی ارزش داره خب همین هم به بچه هاتون آموزش میدید اونا هم به بچه هاشون بعد وارد جامعه میشن و با این افکار سطحی ما همیشه یه جامعه سطحی خواهیم موند لطفا یکم روش فکر کنید بهتر نیست چیزای بیشتر و با ارزش تری فکرمونو درگیر کنند؟

الان میان میگن چرا گفتی خاله زنک بجاش میگفتی عمو مردک😐🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

خروج رو بزن و ما خاله زنک های بی اطلاعات رو به حال خود وا بگذار

بین ما نبوغت هدر میره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه لطفا بگین چرا وقتی خودتون تجربه نکردین و براتون پیش نیومده به همه چیز میگین خرافات؟؟ از نطر شم ...

بنظرت چقدر حقوق میگیره؟؟؟؟🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤫🤭

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
خروج رو بزن و ما خاله زنک های بی اطلاعات رو به حال خود وا بگذار بین ما نبوغت هدر میره

عزیزم من با شخص شما نبودم که به خودت میگیری من هم نگفتم نابغه ام .متاسفانه فقط اینجا و توی یه سایت نیست اینجا یه تصویر داره ارائه میده از مادرهای جامعه از زنهای جامعه که بعد ها بچه های همین مادرها وارد اجتماع میشن یا خود همین زنها الان توی جامعه هستند و میتونن با این طرز فکر توی این دنیای جدید به جای اینکه به سمت پیشرفت و به روز شدن برن هی سطح جامعه رو عقب نگه دارند. و این باعث میشه همیشه همینطور بمونیم تا کسی هم میپرسه چرا جز گارد گرفتن کار دیگه ای بلد نیستیم بعد ایراد میگیرم از اینکه چرا توی کشورهای دیگه اونجوره اینجا نیست. از ماست که برماست...

2738

ببین عزیز اینکه سرانه مطالعه کمه حرفی نیست ولی اینجا یه محیطی هست که ادمها به طور ناشناس با هم درودل میکنن‌یا حرفهایی که از بچگیشون تو ذهنشون مونده مطرح میکنن، دوست دارن راحت باشن، یا به زبان ساده خود واقعیشون باشن، حالا کتاب که میگین مطمن هستین که همشون به اطلاعات ادمها اضافه میکنه، مطمن باشین نه، چون نویسنده ها اگه یه سطر واقعیت بنویسن بقیش زاییده ذهن خودشون هست

میشه لطفا بگین چرا وقتی خودتون تجربه نکردین و براتون پیش نیومده به همه چیز میگین خرافات؟؟ از نطر شم ...

شما میتونی روح و جن رو اثبات کنی از نظر علمی؟ نه شدنی نیست ولی از نظر روانپزشکی و روانشناسی میشه درباره توهم که میتونه یکی از عوامل دیدن اینجور چیزها باشه(حالا الان به خودتون نگیرید مثال میزنم) صحبت کرد پس بهتره ادم وقتشو با چیزی که نمیشه اثبات کرد و خیلی اوقات دلیل علمی داره تلف نکنه و به نسل بعدشم انتقال نده.

عزیزم من با شخص شما نبودم که به خودت میگیری من هم نگفتم نابغه ام .متاسفانه فقط اینجا و توی یه سایت ن ...

ببین عزیزم چون برات پیش نیومده که حق نداری همه رو به خرافاتی بودن متهم کنی 

الان من برام پیش اومده با تمام وجود درک میکنم این چیزارو، ادم مذهبی سفت و سختی هم نیستم ، ولی تجربه اشو داشتم ضربه اشو خوردم، چرا فکر میکنید وجود نداره؟

حقوقش خوبه احتمالا همه رو خاله زنک خوند😂😂حتما ارزش بحث و داره حقوق و درامدش😂😂

من همه رو گفتم؟ یا گفتم بعضی ها؟! حداقل اول جمله رو درست بخونید بعد گارد بگیرید!

شما میتونی روح و جن رو اثبات کنی از نظر علمی؟ نه شدنی نیست ولی از نظر روانپزشکی و روانشناسی میشه درب ...

ببین عزیزم از نظر دینی اثبات شده هست، داستان حضرت سلیمان مهر تایید وجود اجنه هست، این از نظر دینی

برای من که به شخصه دیدم دیگه کاملا باور دارم، توهم یبار دوبار، نه دو سال، بعد جالب نیست به نظر شما تا اون دستوراتو اجرا کردم دیگه ندیدم؟ توهم ریشه پزشکی داره باید درمان بشه درستع؟ پس توهم نبوده و این چیزا وجود داره

خدارو هم نمیبینیم باید بگیم وجود نداره؟؟

اینهمه دلیل و مدرک برای اثباتش هست

2706