2726
عنوان

ازحرفم ک به شوهرم زدم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 34 پست

عزیزم متاسفم و تسلیت میگم بهت...

اشکال نداره ناراحتش نباش حالت ک بهتر شد با آرومی بهش بگو کینه ای نیستی و بگو کارشون درست نبوده برا همین ناراحتی از دستشون..

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا دیگه کی ان خداصبرت بده حرمت عزادار نگه نمیدارن من بابام توکما بود تاروزی که به رحمت خدارفت همه پسرعموهام وزن عموهام به احترام ما استوری غمگین میزاشتن و پروفایلشونو سیاه کردن 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2728

حق داری عزیزمـ ولی اونم داداشش دیگه اگه کادو خوب نده پیش همه کم میاد

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

اولا سکه نده چه خبره 

هر چی بهت دادن همونقدر بهشون بده

هیچوقت زیاده روی نکن فک میکنن داری و هی انتظارشون بیشتر میشه

عروسی هم برو ولی نیاز نیست لباس عوض کن سنگین بشین و بیا

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

خدا برادرتونو رحمت کنه

حق با شماست بنظرم

باز خوبه سکه میدن

من برادر شوهر و خواهر شوهرم نفری ۲۰۰ دادن بعد شوهرم میگ مگ چ اشکالی داره بعد برا بچهاشون اسباب بازی ۳ برابر اون قیمت میگیره

اصن نمیفهمه اونا بش بی احترامی میکنن

👪

تسلیت میگم عزیزم

حرف بدی نزدی ک

بعدم تو این اوضاع اقتصادی بی انصافیه ک توقع طلا داشته باشن برای کادو

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

خداجای حق نشسته منم برادر جوون ازدست دادم بینوامریض بود منم حرف میشنیدم ازفامیل شوهر ناراحت میشدم همیشه میگفت ناراحت نباش مرگ ومریضی مال همه است، مال توخوبه ۳ماه،مال من۴روزبعدعروسی گرفتند،منم واگذارکردم به خدا،باور نمیکنی ازپارسال تاالان همش توعزا هستند،مادرشوهرم امروز میگفت تازه حال تورو میفهمم

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 

عزیزم درسته شما ناراحتی و من درکت میکنم،،ولی ۴۰ روز که گذشت دیگه برای دیگران عادی میشه نباید انتظار داشته باشی که همه مثل شما عزادار باشن این انتظار خیلی مسخرست چون بقیه زندگی دارن نمیتونن که مثل شما تا اخر عمر عزادار بمونن،،اون حسی رو که شما نسبت به برادرت داری غریبه ها نمیتونن داشته باشن،،الان شوهر منم برادرش فوت کرده درسته منم براش ناراحتم ولی نه اندازه ی اون بخدا دارم دیوونه میشم که موهام رنگ کنم اما به خاطر خانواده ی شوهرم نمیتونم حتی از ترس اینکه واسم حرف دربیارن عروسی هم نمیتونم برم خب این یعنی چی اونا نباید انتظار داشته باشن مثل اونا بشینم عزاداری کنم،،هر کسی عزیز خودش واسش عزیزه لطفا دیگران رو هم درک کنیم

خدا برادرتونو رحمت کنه حق با شماست بنظرم باز خوبه سکه میدن من برادر شوهر و خواهر شوهرم نفری ۲۰ ...

شوهر منم اینطوریه ب من انقدر برمیخوره بقیه بما ارزش قائل نمیشن بعد شوهرم میگه ن ما باید کادو زیاد بدیم

شوهر منم اینطوریه ب من انقدر برمیخوره بقیه بما ارزش قائل نمیشن بعد شوهرم میگه ن ما باید کادو زیاد بد ...

اره واقعا دیشبم خودشو لوس کرد اشتی کردم وگرن قهر بودم در میاد میگ باید روز زن ب خالها و زن داداش و..کارت ۱۰۰ تکمنی میدادم ادم اینطور بزرگ میشه گفتم میخام صدیال بزرگ نشیم پیش برادر عنت ک حتی روز عروسی تبریکم نگف چ برسه کادو یا خاله هایی ک ی قرون ن کادو دادن ن پاگشا کردن

👪
2706