2410
2553
عنوان

ازحرفم ک به شوهرم زدم پشیمونم

735 بازدید | 34 پست

عقد خواهرشه 

اون یکی خواهرش زنگ زده میگه سکه بدیم بهش

شوهرم تاحالا نظرمنو راجع به هیچی نخواسته بمن میگه نظرت چیه

میدونه من عزادارم و سه ماهه برادرجوون ازدست دادم و نمیرم...وقتی گفت نظرت چیه اونو براش بخرم گفتم نظری ندارم

برگشته میگه مگه زنداداشش نیستی

یکی نبود بگه پس چراحرمت زنداداش نگه نمیدارن حرمت مشکی تنم تاهمین امروز مراسماتو تولد و جشن وهزارجور ادااطوار دارن زنداداشش نیستم ولی واسه ریخت و پاشاش زنداداشم 

این درحالیه که من خودمم هیچی طلاندارم حتی یک گرم.خونم هیچی وسایل مبل اینانداره کلا داغونم

بهش گفتم من نظری ندارم بمنم نگو میگه تو کینه ای هستی 

گفتم باشه ولم کن

بروهرکارمیخوای بکن ولی نظرمنونخواه که اصلا دلخوشی ندارم...ولی ناراحت شدم براش😩

خدایا چقد داغونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا رحمتشون کنه عزیزم داغ عزیز خیلی سخته 

اما 

همین حرفایی که اینجا گفتی باید با لحن اروم به شوهرت میگفتی 

تا حداقل درکت کنه نگه کینه ای 

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...
2714

تسلیت میگم روحش شاد 

شما چه نظر بدی چه ندی 

چه راضی باشی چه نباشی اون کار خودشو میکنه 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

به اونم حق بده عروسی خواهرشه

بعد چهلم که رفته ،ولی خب حق داری

از طرفی اونام سختی های خودشون دارن نمیتونن عقب بندازن

در مورد کادو کسیکه وضع مالی خودش خوب نیس بقول تو وسایل ه تو خونه نداره از کجا میاره ده تومن یا بیشتر پول سکه بده

خیلی اروم بودم ولی تپش قلب شدید داستم اعصابم خ ضعیف شده

میدونم عزیزم درکت میکنم 

اگه الان همسرت کنارت هست برو بهش بگو 

بعد بگو اگه خدایی نکرده زبونم لال اینجور اتفاقی برای شما افتاده بود من مثل خواهرت رفتار میکردم ناراحت نمیشدن 

بگو یکم درکت کنه حرف بزن باهاش هرچی بیشتر سکوت کنی بیشتر از هم سرد میشین‌

اما بازم هر جور خودت صلاح میدونی 

حقیرترین افراد کسایی هستن که دیگران رو به خاطر ویژگی های ظاهری تمسخر میکنن...فراموش نکنید که بی ارزشترین نوعِ افتخار،افتخار به داشتن ویژگی‌هاییه که خود انسان در داشتنشون هیچ نقشی نداره؛مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ملیت، ثروت خانوادگی و... از چیزایی که خودتون به دست آوردید حرف بزنید..مثل: انسانیت، مهربانی، گذشت، صداقت و...آدمی را آدميت لازم است                                           عود را گر بو نباشد هيزم است...
2706