2204
عنوان

ازحرفم ک به شوهرم زدم پشیمونم

631 بازدید | 34 پست

عقد خواهرشه 

اون یکی خواهرش زنگ زده میگه سکه بدیم بهش

شوهرم تاحالا نظرمنو راجع به هیچی نخواسته بمن میگه نظرت چیه

میدونه من عزادارم و سه ماهه برادرجوون ازدست دادم و نمیرم...وقتی گفت نظرت چیه اونو براش بخرم گفتم نظری ندارم

برگشته میگه مگه زنداداشش نیستی

یکی نبود بگه پس چراحرمت زنداداش نگه نمیدارن حرمت مشکی تنم تاهمین امروز مراسماتو تولد و جشن وهزارجور ادااطوار دارن زنداداشش نیستم ولی واسه ریخت و پاشاش زنداداشم 

این درحالیه که من خودمم هیچی طلاندارم حتی یک گرم.خونم هیچی وسایل مبل اینانداره کلا داغونم

بهش گفتم من نظری ندارم بمنم نگو میگه تو کینه ای هستی 

گفتم باشه ولم کن

بروهرکارمیخوای بکن ولی نظرمنونخواه که اصلا دلخوشی ندارم...ولی ناراحت شدم براش😩

خدایا چقد داغونم

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

خدا رحمتشون کنه عزیزم داغ عزیز خیلی سخته 

اما 

همین حرفایی که اینجا گفتی باید با لحن اروم به شوهرت میگفتی 

تا حداقل درکت کنه نگه کینه ای 

دختر خودت دست کم نگیر تو بهترین خودت هستی این هیچ وقت فراموش نکن😌
2050

تسلیت میگم روحش شاد 

شما چه نظر بدی چه ندی 

چه راضی باشی چه نباشی اون کار خودشو میکنه 

پست کهنه رو جان عزیزت لایک نکن حالا من یه چرتی گفتم 😐😐...「به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒

به اونم حق بده عروسی خواهرشه

بعد چهلم که رفته ،ولی خب حق داری

از طرفی اونام سختی های خودشون دارن نمیتونن عقب بندازن

در مورد کادو کسیکه وضع مالی خودش خوب نیس بقول تو وسایل ه تو خونه نداره از کجا میاره ده تومن یا بیشتر پول سکه بده

خیلی اروم بودم ولی تپش قلب شدید داستم اعصابم خ ضعیف شده

میدونم عزیزم درکت میکنم 

اگه الان همسرت کنارت هست برو بهش بگو 

بعد بگو اگه خدایی نکرده زبونم لال اینجور اتفاقی برای شما افتاده بود من مثل خواهرت رفتار میکردم ناراحت نمیشدن 

بگو یکم درکت کنه حرف بزن باهاش هرچی بیشتر سکوت کنی بیشتر از هم سرد میشین‌

اما بازم هر جور خودت صلاح میدونی 

دختر خودت دست کم نگیر تو بهترین خودت هستی این هیچ وقت فراموش نکن😌

عزیزم متاسفم و تسلیت میگم بهت...

اشکال نداره ناراحتش نباش حالت ک بهتر شد با آرومی بهش بگو کینه ای نیستی و بگو کارشون درست نبوده برا همین ناراحتی از دستشون..

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...

اینا دیگه کی ان خداصبرت بده حرمت عزادار نگه نمیدارن من بابام توکما بود تاروزی که به رحمت خدارفت همه پسرعموهام وزن عموهام به احترام ما استوری غمگین میزاشتن و پروفایلشونو سیاه کردن 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

حق داری عزیزمـ ولی اونم داداشش دیگه اگه کادو خوب نده پیش همه کم میاد

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
2051